Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő kitalálja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kitalálja, hogy a pasija nem szereti, miért olyan nehéz őt meggyőzni erről?

Figyelt kérdés

Nő kitalálja, hogy a pasija nem szereti, de a pasi szereti, és hiába mondja neki, a csaj hajthatatlan, nem hiszi el.


Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Miért nem tudják a nők elfogadni, meghallgatni a másikat? Miért nem hiszi el, hogy a barátja szereti őt?


Nyilván nem megcsaláskor gondolok erre, csak igy amikor simán kipattan ez a dolog.


Lényeg: férfi beszél , nő nem hisz neki.


Mi van akkor, ha ez már szakítást eredményez, és hiába magyarázza a fiú, mutatja, a csaj csak azt szajkózza, hogy nem szeretsz.



2014. jún. 20. 13:29
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
58%
Akkor bizony hagyni kell a pitsába... Bolonddal nem kell foglalkozni...
2014. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mondani kell neki, hanem kimutatni. Pszichológiailag bizonyított tény, hogy ha ellentétes a verbális és nem verbális vagy viselkedésbeli kommunikációd, akkor a verbálisat fogják hazugságnak venni, mert azt el lehet torzítani, de a másik kettőt nem. Amúgy pedig tényleg szereted?
2014. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A) esetben a nők ezt hosszas megfigyelőmunka eredményeképp hozzák szóba

B) esetben van valaki a képben

2014. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Ilyenkor valószínűleg pont ő az, aki nem szeret...
2014. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ki lett mutatva.


4#: igazad van, amúgy igen, lehetséges. De ilyenkor miért a fiúra kell verni azt, hogy nem szeret, amikor a csaj nem szeret igazából?

2014. jún. 20. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy el fogjátok kezdeni a blame-game-et.
2014. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

ebben a helyzetben szerintem valószínűleg az van, hogy már Ő nem szeret téged, és valamit kitalált, hogy okot adjon a szakításra. mintha az nem lenne elég, hogy elmúlt részéről a dolog. máskülönben, ha olyan szerelmes lenne, akkor a rózsaszín ködön át pont, hogy könnyebb lenne meggyőzni a szerelmedről, ezt szokták sokan kihasználni, mert még ha nem is szeretik a lányt, az a legkisebb kedvességet is a vonzalom és a szerelem jelének veszi. de itt pont fordítva van, ergo...


szerintem hagyd, ennek már vége..

2014. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok nő rinyál a legkisebb apróság és hülyeség miatt, néha már én is tépni tudnám a hajam tőle. Mit lehet vele csinálni? Nem sokat. Aki beprogramozott liba módjára hajtogatja, hogy "de nem szeretsz" , "de igen, szerinted kövér vagyok", "de igen, megcsalsz", hát, vagy megszoksz vagy megszöksz. Mert ez idegölő tud lenni. Elismerem. De ilyen fiúval is találkoztam már...
2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


Ha te már elmondtad neki többször is, és ki is lett mutatva, akkor nem tudsz már semmit tenni, ahogy előttem is írták, hagyni kell a csajt, ne foglakozz vele, mert lefáraszt. Persze, az érdekes lehet, hogy vajon miért alakult ez ki benne, hogy vajon nagyon erős, már szinte káros önbizalomhiány okozza ezt, vagy éppenséggel vaj van a füle mögött, amit leplezni próbál ezzel a viselkedéssel. Persze, nem akarok rosszakat feltételezni.


Majd ha külön leszel tőle, esetleg rájön arra, hogy tényleg szeretted.

2014. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen hisztis p.icsától jobb is ha megszabadul a pasi,ezt nőként mondom.
2014. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!