Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok valakit meggyőzni a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ötlete kérem írjon. Adott egy kapcsolat amelyik mindkét fél részéről lehetne több, de a távolság miatt az egyik fél hátrál inkább. Ha bárki valamit tud mondani légyszi írjon... Ha volt vagy van távkapcsolatba azt is szívesen veszem. .. 20/l

2014. jún. 14. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

a távkacsolat hülyeség.

és sokan szeretik a hülyeségeket. ezaz egyetlen érv mellette.

2014. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem lehetne meggyőzni, érvekkel biztos nem. Max. azzal, ha olyan a másik fél, hogy abszolút pótolhatatlannak érezzem, ideális társnak, de akkor is kell, hogy lássam, hogy belátható időn belül nem lesz távkapcsolat.

Ha nekem érveket sorolnak, hogy miért kezdjek távkapcsolatba, az inkább elveszi a kedvem. Vagy kell a másik, és akkor nem számít, hogy milyen messze van, vagy nem kell, és akkor semmilyen érvvel nem tud meggyőzni.

2014. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy és mindenkit le is beszélnék.
2014. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A távkapcsolat működhet egy ideig, de attól kezdve halott a buli, ha másikat úgy kell győzködni. Mindketten akarni kell. Győzködni hülyeség
2014. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

gyozkodni nem hiszem hogy lehet, mindkettonek akarni kell

sajat eset: gyakoris ismerkedes, kb 600 km tavolsag, megis osszejott, osszel lagzi. csak akarat es kitartas kell

2014. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:(

kívánom hogy aki nem volt ilyen helyzetbe mèg az ne tudja meg hogy milyen..

2014. jún. 14. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, de tudod, ha tényleg szeretsz valakit, akkor nem akarsz olyasmit kényszeríteni rá, ami neki nem jó. A helyedben egyet tennék: olyanná szeretnék válni az illető számára, hogy ő maga akarja a kapcsolatot, mégpedig magától, győzködés nélkül!
2014. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt próbálom.. és azt mondta oké is lenne ha közelebb laknék. de fél a távkapcsolattól.. ezért szerettem volna egy kis segítséget
2014. jún. 14. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉN voltam ilyen helyzetben és testvérem is távkapcsozik. Amúgy meg annyi hogy esetleg ha a (közel)jövőben egyikötők a másikhoz költözik vagy legalább is ugyanabba a városba, akkor van értelme, azt az 1 max 2 évet meg ki lehet húzni úgyis, hogy akár 2-3 hetente látjátok egymást.
2014. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!