Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most már életem végéig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már életem végéig olyan lányok fognak érdekelni mint s volt barátnőm? Miért, ha haragszom rá?

Figyelt kérdés

Ő volt az első és eddigi egyetlen barátnőm, az elején még szerettem, szerelmes is voltam, de aztán mindig veszekedés volt, mert neki az nem tetszett ez nem tetszett, ide nem akar menni oda nem akar menni, minek kell? stb.

Mondjuk én se voltam megértő, mert sokat veszekedtem vele!

Fél évig jártunk, a végén már látni sem akartam, már idegesített.


Most hónapok óta nincs barátnőm, de mindig valahogy olyanok érdekelnek mint ő külsőleg! Olyan lányokat nézek meg, akik hasonlítanak rá, olyanokkal ismerkedek stb.


De miért? Ha elvileg utálom, vagy megutáltam, de eszembe szokott jutni, pedig nem láttam hónapok óta! Facebookon id letöröltem!


Pedig akivel haragban vagyok, azt látni sem akarom!

De mégis, mindig olyan lányok tetszenek mint ő, meg hetente 1x minimum eszembe jut!


Ez normális? Már életem végéig olyan lányok fognak érdekelni, akik hasonlítanak rá? 18F



2014. jún. 20. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem engedted el és igazából őt keresed ezekben a lányokban.

Én is voltam hasonló helyzetben, egyszer össze is jöttem egy olyan sráccal, aki hasonlított arra a bizonyos illetőre, de nem működött, mert nagyon nem passzoltunk. Azóta nem keresek olyat. Te is túl leszel rajta. L

2014. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!