Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom a páromra?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni:

Másfél éve vagyunk együtt a párommal (ő 30/F). Fél éve élünk együtt. Tavaly a valentin napot nagyon elszúrta (kb 1 órára találkoztunk utána ment a dolgára,mert neki az fontosabb volt). Rosszul esett de túl léptem rajta.

Párszor feljött a dolog mostanában és a tudtára adtam,hogy idén örülnék valamivel kellemesebb valentin napnak,mert nekem ez rosszul esett. Aznapra úgy is intézte,hogy itthon legyen ,mielőtt én elmegyek dolgozni (mivel csütörtökön is csak este találkozunk itthon,reggel még elkísért volna az orvoshoz és szombaton is a munkám miatt) Így maradt a péntek délelőtt. Erre ma reggel felhív és közli,hogy van egy kis mellékes és zavarna e ,ha csütörtökön és pénteken dolgozna. Az még csak egy dolog,hogy a csütörtököt így nélküle kell intéznem,mert nem zavar,de hogy ennyire ne legyen tekintettel arra,hogy a péntek nekem milyen fontos nagyon rosszul esett! Ráadásul nem vagyunk annyira rászorulva arra a munkára,ezért nem is értem.

Azóta nem vettem fel neki a telefont, küldözgette az sms-eket,hogy miért haragszom azért mert elmenne dolgozni?

Elveszett a remény, hát már mindig én kerülök az utolsó helyre? Azóta 4 smst is írt,hogy ne haragudjak nem akart ekkora bajt,akkor inkább nem megy sehova és itthon lesz velem és sajnálja ,hogy ma nem tudtunk beszélni, de egyértelműen érezhető,hogy nem azért írta,mert így gondolja,hanem mert tudja hogy ezt akarom hallani.

Szerintem (mivel ez már a sok sok sokadik eset,hogy semmibe veszi a kérésem és érzéseim) most többre van szükség egy bocsánatkérésnél. Ettől a ne haragudjtól nem fog megváltozni semmi.

Vélemények ,észrevételek? Az undok megjegyzésektől kíméljetek kérlek.

20/L



2014. febr. 11. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Cseréljünk problémákat.


Kétszer egy mesterségesen gerjesztett "ünnep"napon nem az történik, amit te szeretnél, és ezen így besértődsz?

2014. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát én speciel már a kapcsolat elején közöltem barátommal, hogy nincs semmi ajándékozás, meg különleges randi, mert tök feleslegesnek tartom. Ugyanolyan nap, mint a többi. Így nálunk nincs ilyen probléma. Szerintem kicsit túlzás, de mivel nekem más az értékrendszerem, így nem igazán számít a véleményem. Majd azoké, akik szintén fontosnak tartják a Valentin napot. Mondjuk Karácsonykor szoktunk ajándékozni, de ha mondjuk párom mondaná, hogy közbe jött valami munka, akkor engem az se zavarna, megérteném. De ez én vagyok.
2014. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de örülj hogy van munkája.. Nekem nincs bajom a valentin nappal de azért ez nem olyan fontos dolog.. Ott az egész hétvége, bepótolhattok mindent.
2014. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem az ajándékozás a fontos,hanem a minőségi idő,amit együtt töltünk. Fogalmam sincs,miért érzem ennyire fontosnak, mégis rosszul esik,ez ellen nem tudok mit tenni.

És az is nagyon tud zavarni, ha az előre megbeszélt dolgok nem úgy történnek. Ezen kívül bármikor mehet,csinálhat akármit,de ha egyszer megígérte,akkor tartsuk hozzá magunkat.

2014. febr. 11. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem neki a Valentin nap nem sokat jelent és úgy gondolta, te is jobban örülnél egy kis plusz pénznek.


Azt a részét azért megértem, hogy tökmindegy, milyen alkalom, ha neked fontos, ha megígérte és ha tényleg egyáltalán nem sokat számít az a plusz pénz, amit pénteken keresett volna, akkor ne csináljon már s*gget a szájából.

2014. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
ki is rúghatják,és te komolyan a Valentin-nap miatt vagy kiakadva rá. Szakítsatok, nem is szereted őt, nem érdemled őt meg! Mi az, hogy kérdezi, mi van, és akkor nem veszed föl a telefont, pedig ha tudná, miért kell téged kiengesztelni, omg, ennyi miatt felkapni a vizet, és bunkóskodnod a másikkal, szakítsatok, kérdező, jobb lesz mindkettőtöknek!
2014. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jó, bocs, de hát ha közbejött valami, különben is, na jó, ő is felelőtlen volt, hogy megígérte, nem kellett volna, de tényleg örülj, hogy van munkája! omg
2014. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem rúghatják ki,mivel ez nem a munkahelye csak beugró. Van főállású munkája,ahol nem keres rosszul. És nem bunkóskodok vele, ezért is nem akartam vele beszélni,hogy ne bántsam annyira meg. Csak az a véleményem,hogy egy évben egyszer én is kérhetek egy napot,amit rám szán.

Azért mert vele akarok lenni,meg nem gondolom,hogy a szakítás a megfelelő mód.. de ti biztos nagyon tudjátok.

2014. febr. 11. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak egy kapcsolatban olyan esetek, mikor a fontossági sorrendek kicsit eltérnek, ebben nincs semmi meglepő. Most nem térek ki arra, hogy kinek mit jelent egy naptári dátum, mert ez csak egy apróság a probléma igazi forrása mellett.

Te szeretnéd, hogy veled töltsön bizonyos napokat. Ezt gondolom előre is közölted vele. Akkor jobb lenne még időben kibékülni, mert ha beadja a durcit, akkor ketten fogtok üldögélni valentin-napon az ágy két szélén, és senki sem fogja magát jól érezni.

Neki hót mindegy volt az a nap, ami neked fontos, de miután kijelentetted, hogy számítasz a társaságára, és hogy neked nagyon rosszul esne, ha nem lenne veled, lemondta a programját, ugye? Örülj neki. Azt ne várd el, hogy ugyanazokért a dolgokért lelkesedjen, mint te. Nem fog menni.

Inkább gondolkodj, hogy tehetnéd mindkettőtök számára kellemessé az együtt töltött napokat. És ha legközelebb ő áll elő egy olyan programmal, amihez semmi kedved, akkor emlékezz arra, hogy néha engedni kell a másik igényeinek is.

2014. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha ne legyen nagyobb gondod az életben!
2014. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!