Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2hónapja vagyunk együtt úgy érzem nem akar már annyira mint az elején. Mit tegyek? 22/F 23/L

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik.Nagyon régóta keresett barátnőt magának, sok csajjal ismerkedett előttem.Nagyon sokat beszélgettünk amíg megtörtént az 1.találkozás.Kölcsönös szimpátiát éreztünk és azt mondta rég nem találkozott ilyen csajjal aki ennyire megfogta volna.A 2.találkozásnál folyamatosan kérdezte : szeretnék járni vele ? Egyre nyomulósabb lett én meg bizonytalan voltam a sok csalódásom miatt de végül belementem,hogy járjunk mert nagyon kedveltem őt és mindig őszinte volt hozzám.Azt gondoltam lehet ebből szerelem.Tervezgettük a nyarat, milyen sok helyre fogunk elmenni együtt.Visszament külföldre dolgozni 2hétig nem láttam de folyamatosan beszélgettünk.Visszatérése után is jól elvoltunk de mindig csak este találkoztunk mert azt mondta hogy sok a dolga ide-oda megy és néha fáradtságra hivatkozva lemondta a találkát amit előzőnap megbeszéltünk.Mindig kérdezi tőlem hogy szerelmes vagyok már belé ? De a válaszom az hogy még nem de ő se mondja hogy az lenne.

Úgy érzem nem vagyok neki elég fontos ahhoz hogy velem töltsön egy egész napot mert inkább a haverjaival van sokszor mint velem.Közös programokat szervez velük ahova engem nem hív.Sokszor felteszem a kérdést " akkor minek vagyok neki ?" Az elején meg volt az a vibráló érzés .Lehet velem van a baj mert nem vagyok nyomulós és félős vagyok ? Min változtassak hogy belém szeressen? Ha belém szeret több időt akar majd velem tölteni ? Tudom hogy friss kapcsolat de ez normális ?



2014. jún. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog beléd szeretni. Előfordul az ilyen. Remekül indul, aztán valamelyik félnél kiderül, nem ő az igazi. Akadj le róla és keress másik barátot, lehetőleg közelebbi eléréssel.
2014. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Normalis igen, de ha megtobbet szexelsz vele akkor biztos hogy meg ennel is jobb lesz. Ne menjetek sehova az elejen csak kufircoljatok, majd ha rauntatok akkor nezelodjetek szetfelle.
2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"és azt mondta rég nem találkozott ilyen csajjal aki ennyire megfogta volna."

És te ezt kritikátlanul elhitted. Hát a jelek szerint kamuzott, ha egyszer két hónap(!) alatt rádunt. Valószínűleg csak a szexre ment.


"Mindig kérdezi tőlem hogy szerelmes vagyok már belé ?"

Ezen jót nevettem. Vagy elmebeteg a gyerek, vagy legegocentrikusabb ember a világon. És te egy ilyennel vagy együtt, hát kifogtad az aranyhalat, gratulálok hozzá, élvezd.

2014. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem mèg vele :) Èn csak tanàcsot kèrtem.
2014. jún. 19. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mire fel vannak elvárásaid ezzel a pasival szemben, ha még csak nem is vagy szerelmes belé? Elvárásokat azzal szemben támasztok, akit szeretek és viszont szeret. Ha ez nem adott, akkor nem értem, minek raboljátok egymás idejét?
2014. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!