Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan helyzetbe kerültem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaram kérdése:

Olyan helyzetbe kerültem, h barátnőm, akivel a legjobban szerettük egymást, minden rendben volt köztünk a közös jövőnket tervezgettük, megcsalt a legjobb barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ráadásul a legjobb barátomnak is volt párja, akit teherbe is ejtett, azaz babájuk lesz, és ez a két lány is legjobb barátnők voltak! Én még mindig szeretem volt barátnőmet, nem tudom mit tegyek?

2014. jún. 17. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bűnhődni fognak az álnokok! A lány is mert elveszít téged és a barátnőjét is és a srác is mert elveszti a barátnőjét és a barátját is! Szerintem ne csinálj semmit, ne állj bosszút. A sors elintézi nekik.
2014. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az égnek, hogy kiderült milyen a lány, mielött még te is felcsináltad volna.
2014. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer megtette máskor is megfogja! döntsd el akarsz rettegésben élni vagy sem?
2014. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Nem tudnám szeretni... (vagy majd neveled a barátod gyermekét,akiben Öt látod,...)
2014. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira szerettük egymást, még két héttel ezelőtt is babát szerettünk volna, meg esküvőt, és most meg együtt van volt legjobb barátommal! Csak annyira rossz ez az egész, annyira fájdalmas, h még most sem hiszem el! Na meg hogy nagyon hiányzik volt barátnőm, ezért vagyok most készen!
2014. jún. 17. 08:38
 6/8 Nadiene ***** válasza:

Fogadd el, hogy ez a lány végig hazudott Neked, az orrodnál fogva vezetett. Valószínű ezért volt annyira "tökéletes" számodra, mert mindig azt mondta, amit hallani akartál.


Felejtsd el. Ne légy buta.

2014. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg meghalgatná az egész sztorit skypon? Persze csak akit érdekel, és tudna nekem segíteni, mert nagyon össze vagyok omolva.....
2014. jún. 17. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem te vagy az első, és nem is az utolsó akinek félrelép a csaja. Nem olyan nagy tragédia hidd el.
2014. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!