Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Elmenjek? Mit érezhet a srác? Ha nekem tetszik, akkor hívjam el valahova vagy az már "a gonosz dög" szindróma lenne?

Figyelt kérdés

szóval a szitu:

Van egy srác, aki az évfolyamtársam. nagyon tetszik, akár mát azt is mondhatjuk, hogy szeretem. de neki van barátnője ,aki mellesleg az osztálytársam. és tudom h ez így reménytelen lenne, csak hogy a sráccal nagyon jóba vagyok 2-3 éve. másfél éve én is tetszettem neki meg ő is nekem, de ez csak most derült ki. most viszont nekem ismét tetszik és nem is kicsit… a barátnője nagyon féltékeny és a többiek azt mondják, hogy van is mire, mert annyit van velem a srác. megkérdezi hogy elkísérjen-e, engem hív el a meccsére,pedig a barátnője is ráér. az utolsó alkalommal az elköszönés már ölelésből és pusziból állt. én szeretnék többet tőle, mint barátság../a legjobb barátomnak tekintem és ugyanez vissza/ de nem akarok az a tipikus kis dög lenni, aki szétválasztja őket, mert akkor még csak barátként sem lesz nekem. nagyon sokat hülyülünk együtt és jól érezzük magunkat. a suliban mindenki azt kérdezgeti, hogy most járnak-e mert nem tűnik fel, még csak egy kézfogást sem ejtenek meg. viszont ez utolsó alakalommal mikor a csaj féltékeny lett épp azon vitatkoztak,hogy ki a magasabb, megkértek hogy mérjem össze őket, és a srác ahelyett, hogy a barátnőjét fogja meg és rakja arrébb és engem félrelök, ez fordítva történt… a srác most is elhívott moziba, én szívesen mennék, de mint már mondtam nem akarok „a gonosz dög” szerepébe lépni…


mi legyen? elmenjek? mit érezhet a srác? ha nekem tetszik,akkor hívjam el valahova vagy az már „a gonosz dög” szindróma lenne?


2010. ápr. 25. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj a lánnyal is, hogy zavarná-e ha te meg a pasija elmennétek moziba, mint legjobb barátok.

Utána meg majd meglátjátok.

2010. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából erre már tudnám a választ,mert a csaj nagyon féltékeny és azt mondaná hogy: persze semmi, de a hátam mögött meg szidna stb...
2010. ápr. 25. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos megértem a csajt,hogy féltékeny rád. Énis nagyon féltékeny tipus vagyok, hiába tudom hogy nem kellene,mégis az vagyok. De nem gondolod hogy az esetedben jogosan féltékeny? Szerintem a sráccal kellene beszélned. Hogy mit is akar igazából.. És nemjó olyan barátság, ahol az egyik szerelmes a másikba,az csak szenvedés
2010. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem igaza van az elso valaszolonak ekrdezd meg igy szepen es aztan te mar ne erezz buntudatot szepen megkerdezted az mar mas dolog hogy o mit fog mondani a hatad mogott

a csajnak is be kene latnia hogy nem illenek ossze a sraccal

a sracnak meg elkene dontenie hogy akkor most melyikotoket szeretne de van egy tippem az elmondatakbol hogy teged valasztana csak a amsik csajt gondolom en hogy nem akarja megbantani

remelem segitettem

17/L

2010. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves 3. köszönöm, teényleg sokat segítettél, azt hiszem tényleg igazad lehet, mert már nincs msn-hes sem kiírva hogy: szeretlek(L) szóval... de alánynál még igen...ma is puszi ölelés...vele meg kézfogás sem...nem is úgy mennek haza és semmi..
2010. ápr. 27. 20:45
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves 2. igen, megértem a csajt, de ez már túlzás, hogy beszélek a sráccal és már fut is,hogy nehogy ketten beszéljünk... én nem vagyok ilyen, tehát nem tudhatom..
2010. ápr. 27. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem pont ilyen a szitu. Én vagyok az a barátnő, akiről a suliban senki nem biztos benne, hogy az vagyok. Én már boldog lennék, ha nyilatkozna, ha nem játszana velem. Én sose álltam közéjük, inkább félrevonultam, aztán csak kértem, könyörögtem, mondja meg ha nem szeret, ha szégyell...mert vele többet van, mindig mellé áll, vele beszél, én meg csak állok némán, alig tudok mondani valamit, mert nem vállalt fel...Mindegy, azt hazudja hogy szeret, és így örökre elromlott minden, itt állok és nem tudom mi van, nem értek semmit, annak a lánynak van barátja, a barátom azt állítja csak fiúként néz rá (tényleg fiús), engem nem érdekelnek a fiús dolgok...Mindegy, én sokkal boldogabb lennék, ha a barátom úgy szeretgetne a suliban is mint itthon, de nem...El fogom hagyni.
2010. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem teljesen értem... te vagy az a barátnő, akiről csak annyit lehet tudni, ha a suliban vagytok h haver???
2010. ápr. 28. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit szétszórt voltam. Szóval az én barátom (aki osztálytárs) szintén vonzódik egy másik lányhoz, de én vagyok a barátnő, mégis vele többet van a suliban. Sőt, olyan szinten titkolt engem, hogy sokáig abszolút nem vállalta fel, hogy járunk. Tehát úgy kellett tennem, mintha nem is lenne a barátom.

Én csak azt akartam mondani, hogy ez egy nagyon gonosz és nem túl gerinces játék, amikor a másik csak szenved, de a fiú szánalomból/érdekből nem szakít. Ezzel a másikat is megalázza. Milyen dolog az, hogy más lánnyal randizgatok, de közben barátnőm van?

Én csak a magam nevében tudok szólni, számomra sokkal jobb lenne, ha a barátom elémállna és közölné, hogy vége, mint amit csinál. Mert amikor ketten vagyunk, én vagyok neki a világ közepe, csak a suliban szar le.

De ez nálunk annyiból más, hogy mi idősebbek vagyunk, levelzős fősulira járunk, ami havi 4-5 alkalmat jelent, tehát havi 25 napon imádva vagyok, 5 napig meg kerül, de csak a suliban. Mindegy, most itt nem ez a lényeg, hanem hogy nem fair azzal a lánnyal szemben ez így. Le kell zárni, ha vége, aztán jöhet mozi meg minden. De neki se lehet egyszerű, hogyan zárja le, ha a fiú nem nyilatkozik? Ki tudja, ha kettesben van vele mivel hülyíti? Nálunk nem ennyire nyilvánvaló a vonzalma, ezért nem szakítottam még, de ha megtudnám, hogy más lányokat hív szórakozni, azonnal dobnám.

2010. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként ez teljesen más.. mert már csak barátként tekintek rá, de most ő jön ezekkel h : béjbike, mikor mehetek hozzád? és komolyan gondolja... pedig a barátnője még mindíg ottvan
2010. máj. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!