Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet a srác irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Mit érezhet a srác irántam?

Figyelt kérdés
Jó minden,ha együtt vagyunk,de ha szóba kerül az,hogy legyen köztünk komoly kapcsolat,utána mindig bizonytalan lesz, eltűnik egy időre.Amikor hiányzok neki,és nem vagyunk együtt,akkor mindig a telójában lévő képeket nézegeti rólam.Ha gondol egyet akkor jelentkezik,de ha én írok neki,nem válaszol.30éves,én 29. Ez az egész mindig úgy végződik,mintha csak azért keresne meg,hogy szexeljünk.Szerintetek érez irántam valamit?
2012. júl. 29. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mi jobban tudjuk mint TE?:SADSASA


Bocsánat, de ennyi idősen már azért tudnod kéne magadtól is, hogy mit akar/érez.

2012. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoktatok szexelni?
2012. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,szoktunk,együtt is alszunk,és elvisz ide-oda,mindegy mennyibe kerül.Csak akkor van a probléma,ha arról beszélünk,hogy komolyan együtt is járjunk.
2012. júl. 29. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nem akar veled járni, csak jó veled dugni, és elvisz ide-oda hogy megtarthasson. ez tényleg nem esik le?
2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az sme-eik mégis nagyon megérintenek.Lehet akkor abban a pillanatban komolyan gondolja amit ír vagy ez is csak duma??
2012. júl. 29. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
ha komolyan akarna veled lenni, akkor nem tűnne el.csak szórakozik veled.semmi komolyat nem akar.vedd már észre.
2012. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy te igy nem akarsz vele lenni vagy járjatok vagy haggyon békén,lehet az utóbbit fogja választani,igy azonban szószerint a megvásárolt ku.vája vagy,szó szerint
2012. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha egyszer esetleg velem akarna járni,szerintem az sem tartana sokáig,max.1-2 hónap vagy még annyi sem.Úgyis találna valami kifogást,hogy most miért nem jó....kifogást mindig mindenre talál.
2012. júl. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!