Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy hogyan jöjjek be nála így hogy elkezdődött a nyár? 12/F

Figyelt kérdés
Csináltam Facebook profilt és 45percen keresztül elbeszélgettem vele, egyszer suli után amikor gyalog ment haza utána mentem és beszélgettem vele (így megtudtam hol lakik), az volt az "alibim" (ami részben igaz volt), hogy volt tanárom abban az utcában lakik és hogy gondoltam meglátogatom. De nem tudom mihez kezdjek így hogy nem igazán találkozunk. És hogy egyszerűen becsöngetek, esetleg virágot viszek.....nem ilyen típus se én se ő. A válaszokat előre is köszi!

2014. jún. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra fele biciklizel korizol, stb.
2014. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hááát..nem tudom miért lenne jó? attól még hogy OTT vagyok, azt ő honnan tudja, miért jönne ki a kapuba?
2014. jún. 21. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát beszélgetsz vele facen azt elhívod valahova azt meg összebarátkozol vele azt ha találkozgassál még többet vele azt már jól ismered azt majd meglátod,h ő hogy érez azt kész:D
2014. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és miről beszélgessek vele? hogy vezessem fel hogy elhívnám? mivan ha nemet mond és az összes közôs ismerős cikizni fog engem?
2014. jún. 21. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
esélytelen vagy nála szerintem, amúgy meg 12 vagy már bocs, majd 10 év múlva kezdj csajozni, gyerekecske
2014. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát írj rá facen kérdezd a napjáról stb.. De ne nagyon nyomulósan mert akk tuti lepattint. Ha ismered jól a barátnőét akk kérd el tőlle a teló számát! Ne tőlle kérd mert az is eléggw nyomulás.. Tudd meg mit érez ő és ha a barátnőével te is elég jóban vagy akk avasd be, de csak őt.. És ő majd tesz neked helyzetjelentést.. Ez tapasztalat!:-D
2014. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dóra a felfedező szerintem is jó csaj 11/f
2014. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dóra a felfedező???
2014. aug. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!