Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak másik lány tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak másik lány tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Segítség kellene, áprilisban voltunk egy koncerten ahol a párom beszélgetett egy árus lánnyal, kicsit összekaptunk rajta mert láttam, hogy facebookon keresi a lányt, most megint voltunk egy koncerten és a lány ott árult, megint oda ment beszélgetni, de most jobban elfajult a dolog, ez 3 napja volt azóta munka közben ha van szabad perce azt nézni, hogy a lány mikor van fent facen, nem tudom hogy írt e neki mert éjszaka dolgozik, én pedig alszok, eddig nem szóltam semmit de most már nagyon rosszul esik, mit tehetnék?

Köszönöm



2014. jún. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! szerintem őszintén mondd meg neki ha rosszul esik. bár neked is tudnod kell mérlegelni a helyzetet, feleslegesen ne terheld le ilyen beszélgetéssel. ha úgy látod hogy emiatt a kapcsolatotok is kárt szenved, mondd el neki hogy mit érzel. de ha csak egy sima baráti beszélgetés és a kapcsolatotok is biztos lábakon áll, hagyd. Az én pasimnak is vannak lánybarátai, beszél is velük nem keveset, de én teljesen bízom benne. minden nap bebizonyítja hogy csak én vagyok neki: sok sikert neked! :) 19L
2014. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ez engem zavar, de mégis csinálja, nem értem az egészet...
2014. jún. 17. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek titeket, de nekem ebből a leírásból úgy tűnik, ennek nemsokára megcsalás lesz a vége.. Persze ha a lány is vevő rá, de úgy látszik, eddig az. Nem is azzal van a gond, hogy lányokkal dumál a srác face-en, vagy élőben is. Hanem hogy egy vadidegen iránt tanusít ekkora érdeklődést. Biztosan bejön neki, másképp nem foglalkozna vele ennyire. És az a legszebb, hogy nem is a csaj nyomul, hanem a pasid. Szerintem ezt már hiába próbálod vele megbeszélni. Hacsak ő meg nem gondolja magát, te már itt semmit sem tehetsz.
2014. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondolok, amit leírtál csak nem értem miért nem tudja megmondani, miért mondja azt hogy szeret..

Lehet hogy amíg nem biztos a lányban hogy összejön addig megtart engem..

2014. jún. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!