Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők mennyit vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyit vagytok képesek eltűrni a párotoknak?

Figyelt kérdés

Sokat szoktunk veszekedni mivel mind e ketten féltékeny típusúak vagyunk. De valamivel a párom rosszabb.A lényeg az hogy 3 hónappal ezelőtt a kereső kidobta hogy van egy másik facebookja és megdöbbentett a profilképe (egy csajjal volt). Ez a kép akkor készült amikor velem összejött. Rákérdeztem és tagadott mindent és mentegetőzött. Azon a napon szakítottam is vele,de végül pár nap múlva megbocsátottam, mert szükségem van rá, de a lelkem mélyén elárulva érzem magam. Majd voltak kisebb félreértéseink is.

Követelte a facebook kódomat, cserébe ő is megadta szétnéztünk és sorra kaptam az utasításokat,hogy kivel nem beszélhetek. Ki is akadtam és válaszul én is ezt tettem vele. Majd rá 2 nap múlva felmentem a facebookjára és az archivált üzenetei között találtam két olyan lányt akinek kicsit személyesebb beszélgetései voltak (de ez előttem volt). Amiért szintén elárulva éreztem magam pedig előttem történt. Megkérdeztem kik ők és mit akar tőlem + velük (válaszként annyit kaptam csak barátok). Majd pár nap múlva megbocsátottam neki, de ezek után nem volt elég mert bejött a képbe az exe ami az utolsó csepp volt nálam. Először megkértem szépen,hogy ne beszélgessen vele mert nagyon zavar és féltékeny vagyok. (megígérte)

Majd másnap felmentem kíváncsiságból és mindig beszélgettek és hát a csaj kicsit nyomulni kezdett és közben a barátom pedig nem volt hajlandó vissza írni sem. Végül erőt vettem magamon felhívtam és kiosztottam... Azóta megint megbocsátottam neki, amit nagyon elrontottam tudom.

Mit tennétek a helyemben? Van e értelme ennek a kapcsolatnak? Félek elveszíteni/elengedni mert félek hogy bele örülök....de lehet így is bele fogok. Kérlek segítsetek, hogyan tegyem túl magam rajta, hogy ne tudjon irányítani.



2014. jún. 21. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, de beteges, amit műveltek, ennek a kapcsolatnak semmi értelme... Nulla bizalom, és annyira birtokoljátok a másikat, hogy olvasni is borzalom :S
2014. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Dobd ki. De tényleg.
2014. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló igazad van. Én már nem tudok megbízni benne. Nagyon szeretném kiverni őt a fejemből,de ennek ellenére még mindig szeretem.
2014. jún. 21. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hülye. Megérdemlitek egymást, addig se jöttök össze normális emberekkel, és nem keserítitek meg a mindennapjaikat.
2014. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szakíts vele. bird ki.
2014. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme...
2014. jún. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!