Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, nektek nem szokott a fejetekben megfordulni, h. vajon elég jók vagytok e a párotoknak? Ti nem vagytok féltékenyek a vékony, csinos lányokra?

Figyelt kérdés
(persze egy duci nő is lehet szép és csinos, én is annak tartom magam) Kort, testsúlyt, magasságot is írjatok.25N 168 cm,76kg
2013. máj. 29. 14:03
1 2
 1/16 Gergő Filó ***** válasza:
78%
Személyiség is rengeteget számít. Persze elsőre nem (már ne haragudj) de szerintem emiatt hogy köver valaki az nem azt jelenti hogy nem lehet jó nő.
2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
De! Rettegek attól hogy így nem kellek majd senkinek. 17L 165cm 70kg
2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Gergő Filó ***** válasza:
75%

Ha meg féltékeny vagy más nők súlyára akkor tessék ellene tenni

(edzés fitness stb..)

2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát én féltékeny vok ha van rá okom... de ha úgy van nem csak a vékony lányokra... bár én nem tartom magam ducinak van rajtam felesleg de nem vok elhízva se meg semmi meg nem is látszik úgy rajtam normális alakom van...de ha a páromnak nem jönnék be nem lenne velem...szal így ilyeneken nem agyalok...és ha veled is lenne gond nem foglalkozna veled a párod ha van :) 19/L 165cm 56 kg :)
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gergő Filó ***** válasza:
52%
Barátnőm egyszer mutatott magáról egy régi képett el se akartam hinni, rengeteget edzett diétázott sportolt és megis lett az eredménye.
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Nekem egészséges az önértékelésem. Nem vagyok tökéletes, de alapvetően szép alakom van, homokóra, nagy mellekkel, kerek popsival. Ha mondjuk lapos löttyedt seggem lenne, az zavarna, vagy ha pici cicim lenne, mert az aránytalan. Tudnunk kell látni magunkban a szépet. :) Az önbizalmamnak is köszönhető, hogy gyakorlatilag bármikor bepasizok, egyszerre többen is legyeskednek körülöttem. :)

31 N 167cm, 70kg

2013. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha kövérek véleményét is elfogadod:


Nem. Nem szoktam ilyenen gondolkodni. Az kicsit furcsa volt az elején nekem, hogy a párom az ellentétem, mert ő sportos és egy deka felesleg nincs rajta.


De igazából, már lassan 5 éve jól működik a kapcsolatunk.

Egy húron pendülünk. A legtöbb dolgot együtt csináljuk (edzés, kirándulás, bicajozás, origami, festés, wow... stb)


Nem vagyok féltékeny a vékony, csinos a lányokra. Minek?

Én tudom, hogy elég jó vagyok a páromnak. Lehet találna vékonyabbat és talán szebbet is, de olyat akivel így összepasszol olyat soha. És igazából ezt ő is elmondta nekem.


Elején azért nem jártunk, mert nem tartott vonzónak ily nagy súlyfelesleggel, de ahogy összebarátkoztunk úgy zúgtunk egymásba szép lassan. Aztán már csak engem akart.

Ennyi a történetünk.


Adatok:

174 cm

120 kg

24/N

2013. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg szokott fordulni a fejembe. De 23. éve vagyunk házasok és úgy mond, együtt változtunk meg. Én meghíztam a párom meg 10 évvel idősebbnek néz ki mint amennyi. Nem vagyok féltékeny hogy a vékonyak csinosabbak. A páromnak nagyon tetszenek a nagy cicik. Márpedig ha fogyok az az első ami fogy. Nekem azért rossz, mert nehezebben mozgok, meg fájnak estére a lábaim. NŐ/44 175cm, 95kg.
2013. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Én sosem merek ráírni a Szerelmemre, mert félek, hogy azt gondolná, hogy "úristen, már megint írt ez az ostoba bálna" Persze rendes nagyon, így ilyet nem mondana soha,de a fejében megfordulhat...:(


Akiket látok az utcán, nem igazán. Általában a vékonyaknak is megvan a hátulütőjük, sokan nem olyan formásak, kisebb a mellük. Akiket általában a neten látni, lapos has, vékony derék, szélesebb csípő, hosszú lábak, nagy mellek...na, rájuk nagyon féltékeny vagyok.


169 cm/ 71 kg

2013. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Másfél éve tart a párkapcsolatunk. Sokáig tartott, amíg túl tudtam tenni magam ilyenen, nehéz volt elfogadni önmagam, de a másfél év alatt elégszer nyert bizonyítás az, hogy a páromnak én kellek, így, ahogy vagyok, szőröstül-bőröstül. Nem vagyok féltékeny a vékony lányokra (nem feltétlenül csinosak), mert a párom nem derékméret alapján választ. Miért lennék féltékeny? Amíg a párkapcsolatunk megfelelően kielégítő mindkettőnknek, testi-lelki egyensúlyban vagyunk, addig jöhet Miss Universe, a párom hűséges marad hozzám (és én is).

Nem attól vagyok elég jó, ha 90-60-90 a méretem, hanem attól, ahogy bánok vele. Az előző barátnője összevissza csalta, hazudott neki, üvöltött vele, egy vékony lány volt. Hónapokig tartott, mire megszabadult tőle végleg. Én annál a lánynál sokkal jobb és értékesebb ember vagyok. Na bumm, van rajtam nem kis felesleg, na és?! A szexben pedig abszolút nem számít az, hogy hány kiló az ember, hanem hogy mit tud nyújtani. Én pedig nagyon jó vagyok neki.


33N, 162cm, 107kg.

2013. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!