Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit ha egy bolti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha egy bolti eladó csaj rámköszön az "utcán" teljesen máshol, máskor? Pedig csak háromszor vásároltam nála eddig. Lehet esélyem nála? Jelent valamit hogy így megjegyzett?

Figyelt kérdés

Háromszor voltam eddig különböző időpontokban egy ruha üzletben. A nagyon jó nő eladó mosolygott mindig (viszonylag ritka, általában búvalba...an ácsorognak), nagyon kedves volt. Tegnap a város másik felében összefutottam vele a Sparban. Én emlékeztem rá, de ő vett észre és jó nagyot rámköszönt. Utána mosolygott és vissza is nézett rám. Én is köszöntem, örültem neki (látszhatott is rajtam) aztán eltüntünk egymás szemei elöl.


Nagyon szimpatikus volt a csaj, pont az esetem és még kedves is! Nem az a nagyképű fajta.

Gondolkodom rajta hogy elmennék abba az üzletbe és elhívnám valahova. Ti mit gondoltok? Jelentheti ez a dolog azt hogy kölcsönös a szimpátia? Nem akarok beégni. 5 évig volt barátnőm, már 1 éve egyedül vagyok és nem csajoztam már évek óta. Komolyra mennék csak, alkalmi nem érdekel. Nem szeretnék pofára esni. Csak gondoltam hogy nem átlagos hogy egy eladó csaj háromszori találkozás után megismeri a több ezer vásárlóból az egyiket és kedvesen ráköszön. Aztán ki tudja, ezért kérdezem itt.


2014. jún. 18. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt jelenti, hogy nem tahó, és megtanították a szülei, hogy köszönni szokás annak akit ismerünk...sőt akár hiszed -akár nem van ahol falun még az ismeretlenek is köszönnek egymásnak...
2014. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Egy boltban elég sok ember szokott megfordulni szerintem az már jó jel, ha a népek közül megragadt a búrád neki. Én kétszer voltam egy csajnál kaját venni, harmadik találkozásnál kiderült, hogy évfolyamtársam, csak nézett a moziban azt se tudta miféle vagyok. :O Na én viszont nem ragadtam meg neki :D
2014. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*mint
2014. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Nagyon szimpatikus volt a csaj, pont az esetem és még kedves is!"


"Nem akarok beégni. Nem szeretnék pofára esni."


Beégni?? Ha így gondolkodsz, nyugodtan vágd le a fütyidet, mert nem vagy méltó hozzá!


Férfiként a feladatod, hogy bepróbálkozz. Néha bejön, néha nem. Nem ciki, ha egy rbanc elutasít, ha viszont félsz ettől és inkább nem próbálkozol, az gáz!

2014. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak óvatosan! Mi férfiak olyanok vagyunk, hogy szeretünk félreértelmezni egy köszönést, egy mosolyt, egy pillantást, bármit. Ne ess bele ebbe a csapdába te is, szóval ésszel!
2014. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Csak óvatosan? Utolsó, te is valószínűleg ülve hugyózol...
2014. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aztán óvatosan, nehogy egy vonzó lány elrabolja a hűen őrzött szüzességeteket!
2014. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Ülve hát, honnan tudtad? Legalább nem csapódik szanaszét a húgy. Némileg higiénikusabb és nem lesz másnapra okádék húgyszagú a retyóm. Na?
2014. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt semmit nem jelent. A JÓ eladók ilyenek, rám is szokott köszönni olyan eladó, akinél párszor vásároltam, pedig én nő vagyok.

Másrészt viszont ha bejön, miért ne próbálkozhatnál? Csak biztosra akarsz menni? SEMMI nem biztos, még az is lehet, hogy tényleg bejössz neki, de van barátja, vagy tegnap jött össze élete szerelmével, stb. stb. Viszont ha nem is próbálkozol, akkor tényleg nincs esélyed! :)

2014. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Viszont ha nem is próbálkozol, akkor tényleg nincs esélyed"


Itt az igazság! Én is elszántam már magam párszor és bár koppanás lett a vége mindig, de tudom, hogy iszonyatosan utálnám magam, ha meg se próbáltam volna. Helyette azért utálom magam, mert jobban is csinálhattam volna. :D

2014. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!