Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos lányokra nem buknak a fiúk?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és még soha nem "udvaroltak" nekem.Átlagos külsőm van.A belsőm is szerintem rendben van.

2014. jún. 22. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Attól mert neked nem udvarolnak, nem kell messzemenő következtetéseket levonni és ilyen hülye kijelentéseket tenni.
2014. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
29%

Ha nem a ronáldót várnád hanem lejjebb adva a semmirevalo elvárásaid akkor lehet eszrevennéd hogy valaki csapja neked is a szelet

Nincs olyan 15 éves igényes lány akit ne akarna valaki farkalni...

2014. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehát 15 éves vagy! Hova kapkodsz? Majd 20 évesen kérdezt újra ezt ha még akkor sem akart rádmászni egy csorda kiéhezett kanos pasas.
2014. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont az a baj, hogy átlagos vagy, magyarul semmilyen... elveszel a tömegben...


Ha nem lát különlegesnek valaki, nincs benned semmi ami megfogja, akkor mégis miért akarjon neked udvarolni?


Ezzel az adjunk lejjebb az elvárásokból hülyeséggel meg ne jöjjön senki. Nagyon álszent duma. Értelmes ember nem kezd olyannal kapcsolatot, aki nem tetszik neki....vagyis mindenkinek vannak bizonyos elvárásai. Akinek nem, az összejön minden jöttmenttel? Minden igénytelen maradékkal? Attól sem lesz boldog...Hagyjuk már....

2014. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr. Truth ***** válasza:
Most nem azért de a feminizmus világában miért csak a pasi tegyen bele a kapcsolatba? Ő küzd ő lép a csaj meg hanyag pofázással othagyja... Kéremszépen akkor itt van nők legyünk egyenranguak mehetünk együtt betonozni meg lehet felszedegetni a pasikat...
2014. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem várok semmiféle ronáldót,de nekem igazán nincsenek nagy elvárásaim..
2014. jún. 23. 08:55
 7/7 Mr. Truth ***** válasza:
Akkor lenne udvarlod...
2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!