Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden kis 10évesnek van párja, még néha néha boldognak is látszódnak, aztán páran 20névesen összejönnek, megtalálják a szerelmet, én meg itt dekkolok 25 évesen és még nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom, de egyik sem volt olyan, hogy azt mondjam ez igen, felvállalom, szerelmes vagyok, mindegyikkel szakítottam. Lehet sokat válogatok, de most már annyira zavar, hogy egyedül vagyok miközben az utcán annyi szép lány vagy és nem hiszem el, hogy egyedül én vagyok az a szerencsétlen balfácán aki még nem érzett szerelmet.
2014. ápr. 3. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért van mert nem indultál a választásokon.
2014. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, bro. Az utcán valóban csorgatjuk a nyálunkat, mert szebbnél szebb lányok rohangálnak, a csoporttársak között is van egy-két értelmes, művelt lány, és egyszerűen nem indít be egyik sem, mert nem fognak meg, sem külsőre, sem belsőre.
2014. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem beindítanak, csak eddig akivel összejöttem volt egy aki belsőre jött be, volt egy aki külsőre és volt egy aki ilyen átlag de aztán ott is kibukott valami...
2014. ápr. 3. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az tényleg fura, hogy nem voltál még senkibe igazán szerelmes…azt hiszem van ilyen rendellenesség, lehet hogy génhiba. De amúgy meg lehet jobban jársz, mert a szerelem sokszor nagy szenvedéssel jár, gondolom láttál már ilyen szerencsétlen szenvedőt :D
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem gén hiba, csak nem találom azt aki mindenben megfelelne...
2014. ápr. 4. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen lettem először szerelmes....azóta már össze is házasodtunk. Nekem is voltak előtte kapcsolataim 19 éves korom óta, de nem alakultak jól sem érzelmileg, se sehogy..


Szóval nem vagy semmiről lemaradva. Majd eljön a szerelem is nyugi:) N/28

2014. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát jó neked. Nem vagyok depis, de ez annyira zavar, jó lenne valakivel komolyan együtt lenni. Igazából tudom, hogy én is hibás vagyok, mert nagyon válogatós vagyok és nekem a tökéletes kell, úgy érzem csak akkor tudnék szerelmes lenni. Közben irigy vagyok, mert a barátaim-ismerőseimnek olyan barátnője van akit szivesen el tudnék viselni, de valószínűleg velük is lenne valami bajom :D Bár nem tudom... inkább azt érzem, hogy eddig csak nem volt szerencsém.
2014. ápr. 5. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
senki nem tökéletes. még te sem...amíg erre nem jössz rá, egyedül leszel.
2014. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha van kedved, írd le mi baj volt szerinted az eddigi barátnőiddel, és megírom, hogy nagyok e az elvárásaid:)
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!