Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor van itt az ideje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az ideje a lánykérésnek?

Figyelt kérdés
5 éve lesz nemsokára, hogy rátaláltam az igazira. (ő 28 én 24) Viszont nem kérte még meg a kezemet:( Tudja, hogy nagyon szeretném. Együtt élünk lassan 1 éve. Szerintetek mi lehet a gond? Nagyon szeret engem, mindenben segít, támogat, a kapcsolatunk kiegyensúlyozott, persze vannak apróbb viták. Szerintem 5 év alatt rájön az ember, hogy le tudja e élni az életét a párjával nem?

2014. jún. 24. 00:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne szaladj a rúd elé! Szerintem tudja ő, hogy mit hogy mikor akarja. Az én párom ki akar menni külföldre dolgozni 1 évig, és mondta hogy utána tervezte, amikor már van anyagi alap.
2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az anyósom tegnap este azt mondta nekem, hogy ő már 23 éves házas, ha visszapörgethetné az időt, még egyszer nem menne bele! :) Hja és mondta, hogy soha ne menjek férjhez! :D
2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:) szerencsére neki nagyon jó munkája van, uh anyagi gondok nincsenek, igazából nem akarom h rögtön el is vegyen feleségül, de ha eljegyezne az egy olyan jel lenne számomra, h tényleg komolyan gondolja és le tudja élni az életét velem.
2014. jún. 24. 01:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Senkit sem lehet erőltetni, ezt mindenkinek a magánügye, mindazonáltal több évi járás, ráadásul együttélés után már illene - akkor, ha a másik fél is házasodni akar. ;)
2014. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Őneki van ilyen vágya, szokta mondani neked?
2014. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a pasinak kell eldöntenie, hogy feleségül akar-e venni előbb vagy utóbb vagy sem! Most gondolj bele, eljegyez, 1év múlva meg külön, mert ő még nem állt készen... inkább várj vele még egy kis időt, minthogy elsiessétek! :) Tudom, hogy ez "csak" eljegyzés, több év jegyben járás esedékes stb... de ne erőltesd, mert ez a ráerőszakolósdi nem tesz jót a kapcsolatnak! Max. néha célozgass rá viccből vagy utalgass rá finoman, de ne erőltesd rá! :)
2014. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Néha szokott célozgatni, hogy ha majd megöregszünk...stb:) De magától ugy nem hozza fel a témát. Megmondom őszintén szerintem 5 év alatt tényleg illene tudnia, hogy le tudja e élni mellettem az életét, hisz megmutattam már ennyi idő alatt a jo és a rossz arcomat is.nem? Nem siettetem, de már el vagyok keseredve. kicsit benne van az is, hogy most várok 2 évet és akkor meg azt mondja, hogy te jobbra én balra akkor ott maradok egyedül...persze nem azt mondom h gond lenne párt találni, de valljuk be ahogy idősödik az ember annál nehezebb a megfelelőre rálelni:)
2014. jún. 24. 01:13
 8/17 anonim ***** válasza:

Jó, de ha ő maga nem képzeli a házasodást egyáltalán, akkor a semmire vársz, és ő még csak nem is tud róla. Érted.

Ez a nőknek többször fontos, mint a férfiaknak, és úgy szokták ösztönözni a férfit rá, hogy pl. amikor a férfi sürgeti az összeköltözést, akkor a nő azt mondja, hogy majd csak esküvő után.

2014. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát fura lenne elköltözni tőle ezek után :) De a pasik nem szeretik ha sürgetik nem? Nem tudom, hogyan vehetném rá őt:( Tud valaki valamilyen praktikát?:)
2014. jún. 24. 01:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 év után megkérdezhetnéd tőle h mit gondol a jövőről :)
2014. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!