Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó ideje velem csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje velem csalja a pasiját, hogy jöhetnék jól ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokáig kavartunk, sőt smároltunk is, de vagy miattam vagy miatta sosem tudtuk tisztázni hogy akarunk-e kapcsolatot együtt vagy sem, így csak élveztük egymás társaságát. Aztán minden előzmény nélkül közölte velem, hogy ne találkozzunk többet mert összejött valakivel. Nem értettem ezt az egészet, de tiszteletben tartottam a döntését. 1 hét sem telt el ezután, egy buliban totál véletlen összefutottunk, majd kis iszogatás után a lakásomon kötöttünk ki, az ágyamban. Reggel azt mondta hogy megbánta, és szereti a barátját szóval felejtsük el azt az estét. Most már vagy fél éve vannak együtt, de már vagy 8-9 alkalommal megcsalta velem a srácot. Ezzel az egésszel önmagában nem lenne semmi bajom, de rájöttem hogy én akarok járni ezzel a lánnyal mert van benne valami ami nagyon megfogott már jóval korábban, hogy összejött mással. Neki sem vagyok semleges, a vonzalom egyértelműen megvan, és ebből szerelem is simán lehetne, mégsem szakítana a pasijával. Ha kitálalnék a kis titkunkkal akkor biztos szakítanának, de többet nem állna szóba velem.
2014. jún. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A pàrja nem adja meg neki a jo szexet,Te igen! Simàn csak szexre kelesz Neki!Az,hogy miért nm szakìt akkor a pàrjàval?!- passz...(de lehet õ meg màst tud jól)
2014. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem ábrándultál ki belőle, miközben fél éve rendszeresen csalja a mostani barátját? Te is megéred a pénzedet...
2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd veled is eljátssza ugyanezt. Ne lepődj meg ha téged is 10szer megcsal. Kis kurwa...
2014. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veled is ugyanezt fogja eljatszani ne menj bele.
2014. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!