Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből normális, tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

A férfi MÉG nős, a házassága romokban már hónapok óta, a felesége nem szereti és válni akar tőle, vannak gyerekek is.

A férfi még valamennyire szereti a feleségét, de már úgy gondolja ő is, hogy ez helyrehozhatatlan, és visszavonhatatlanul vége van közöttük a kapcsolatnak.

Nemrég ismerkedtünk meg, és már első ránézésre volt benne valami nagyon vonzó, pedig nem is váltottunk akkor még egy szót sem.

Viszont utána nem sokkal megkeresett engem, mert ő is érezte azt a vonzalmat kettőnk között.

Beszélgettünk, mesélt magáról és a helyzetről is.

Tudom, érzem, hogy őszinte velem.

Amikor megcsókolt, akkor is azt éreztem, hogy illünk egymáshoz nagyon.

Őneki most nehéz időszaka van, de nagyon örül nekem, és azt mondja, ebből bármi lehet, meg hogy el tudnék-e képzelni vele kapcsolatot.

Még nagyon tartozkodó vagyok, mert legutóbb csúnyán átvertek, és nem merek rá semmit mondani, pedig nagyon szeretném, ha mi együtt lennénk, mint egy pár.

Szerintetek lehet ebből komoly kapcsolat?

Mert nem vagyunk már tinik, ő is lassan 40, 10 év van köztünk.



2014. jún. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szerető megeszi ezt a mesét? Hihetetlen...
2014. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott a gond, hogy még szereti a feleségét. Még ha helyrehozhatatlan is az egész, még mindig szereti valamennyire.

Biztos, hogy vonzódik hozzád is, meg most jó, hogy vigasztalod. De szerintem korai még túlságosan beleélned magad. Adhatsz esélyt a kapcsolatnak, mert tényleg bármi lehet belőle, de egyáltalán nem biztos, hogy még lesz is. Nagyon nehéz és kockázatos egy olyan kapcsolatot vinni, ahol a másik még erősen érintett érzelmileg az előzőben. Ráadásul ez egy hosszú kapcsolat volt, sok közös emlékkel, évvel a hátuk mögött, közös gyerekekkel.

2014. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szereti a feleségét, hogy szerethet téged maradéktalanul?!

IGen, belátja, hogy az asszonyt b@chatja, te meg ott vagy parlagon, persze nagy váltás... lehet őszinte lehet úgy is érzi, hogy jó lenne a kapcsolat... hisz lehet nem akar egyedül maradni.

De hogy szeretni fog e?!

Hát azt mi megmondani nem fogjuk, de egyelőre kétlem, hogy úgy szeretne mint az asszonyt.

2014. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőekhez: ebből könnyen lehet szívás. Sőt adok egy 80%-ot hogy lesz is
2014. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta nincs köztük szexuális kapcsolat, sokat veszekednek, de már belátta, hogy ennek vége, szó al nem vagyok szerető, nem is leszek pótlék.

Nem vigasztalom, mert nem a megmentője akarok, hanem inkább figyelmesen hallgatom őt.

Én is megértem már pár dolgot, és a szeretői státuszból köszönõm, de nem kérek.

2014. jún. 24. 20:52
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
hát pedig míg felesége van...
2014. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!