Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális, ha rettegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha rettegek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

1,5 hete jöttem ki a kórházból. A volt párom feljött a lakásomba, összeveszett velem és megvert (hosszú történet, de több balesete volt, megsérült az idegrendszere, nem hajlandó gyógyszert szedni és túllépni azon, hogy szakítottam vele). Annyira megvert, hogy kómában voltam 3 napig.


A jelenlegi párommal 14 hónapja vagyunk együtt, össze is költöztünk és szeretjük egymást. Viszont a volt barátom 'malőrjei' után (főleg az utolsó) félek egy fedél alatt élni a párommal. Tudom, hogy szeret, támogat is, de félek, hogy megver, erőszakos lesz velem és uralkodni akar felettem, mint az 'exem'.


Mennyire normális ez?


u.i.: azon vagyunk, hogy börtönbe kerüljön ez a nem normális és jó úton járunk :)



2014. jún. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem menj el pszichológushoz, hogy ne járjanak ilyen buta gondolatok a fejedben. : )

Gondolom semmilyen jelei nem voltak, hogy a jelenlegi párod hasonlítana az exedhez, szóval...


Amúgy sajnálom, hogy az exedféle embert kaptál ki. Remélem börtönbe kerül.

2014. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető reflex. Hosszú távon a bizalom majd enyhíti a problémád. Barátod jól csinálja, csak időre van szükséged.
2014. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem összehasonlítható a két ember

de akár te is megváltozhatsz gyökerestül

szerintem,ha normális veled és eddig is az volt nem lesz baj

ne izgulj és ne rontsd ezzel el ezt a kapcsolatot

2014. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez járok jelenleg -kövezzetek meg nyugodtan-, mert éjszakánként sírva kelek fel, mert álmomban megint ver, olyan helyzetben, mint legutóbb :-(
2014. jún. 19. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne azt büntesd, aki bármit megtenne érted!

A mostani párodnak semmi köze nincs az exedhez. Mindössze az, hogy mindketten férfiak. De megsúgom: a férfiak nem egy sablonra készültek ám!

2014. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, hogy felismered a problémád és tudod, hogy segítségre van szükséged. Senki se fog megkövezni érte. Azért vannak a pszihomókusok, hogy segítsenek.
2014. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essen, nem büntetem a páromat! Minden a 'régi', vele vagyok, szeretem, csak tartok tőle egy kicsit és magamba zuhantam, mióta itthon vagyok.
2014. jún. 19. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, mint te. Nem tehetsz róla, hogy egy ideig most minden férfitől félni fogsz, én is féltem. Időbe telt, mire feldolgoztam az esetet, és nem tört rám pánikroham a saját apám láttán is. Ha jó ember a párod, megérti, és segít ahogy tud. Ez nem olyasmi, amin erőltetéssel túl lehet lendülni. Nem benned van a hiba, egy percig se gondold ezt!
2014. jún. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyél határozod az exed ügyében és akkor látja rajtad, hogy nem lehet csak úgy uralkodni rajtad büntetlenül.

Ez épp elég kell, hogy legyen

2014. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!