Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? (lent)

Figyelt kérdés
Felhívtam a barátom hogy átmegyek,de hallom a háttérben hogy mondja az anyja hogy menjek a g*cibe,és ez a 2.hasonló eset amit én hallok(soha nem ártottam az anyjának).A barátom őt védte,hogy az anyja ilyen,mindig ilyen volt,el kell fogadni,gondjai vannak stb.És végül azért szakított velem mert megmondtam hogy az anyja nem normális,egy bunkó(jó lehet ez valahol nem kellett volna mondanom)és hogy nem kíváncsi a megjegyzéseimre.

2014. jún. 15. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazad volt,egy anyának tényleg nem így kellene fogalmazni,viszont a barátod is joggal vette zokon hogy beoltod az anyját,még ha ez jogos is lett volna:|
2014. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom szereted a barátod, de jobb, hogy vége lett, mert gondolj bele, hogyha ez a kapcsolat folytatódott volna, akár hosszabb távon, gyerek, stb, minden egyes napod megkeserítette volna és 40 évesen találtad volna magad ott, hogy te nem bírod és elválsz.
2014. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ártottál semmit az édesanyjának, és mégis így beszélt veled, akkor még szép, hogy felháborodtál. A barátodnak lehet hogy kicsit fogalmazhattál volna "burkoltabban", de lényegében tetted amit tenned kellett. Keress olyan kapcsolatot, ahol a családtagok is megbecsülnek.

18/L

2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!