Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá annyit?

Figyelt kérdés
4 hónapig voltunk együtt, és nagyon jó volt, amíg nem akart lefeküdni velem. Ő 17F, én 15L vagyok, ezért még nem akartam. Megkértem, hogy kicsit hagyjuk a témát, és azt mondta, rendben, de kb 5 nap múlva újra kezdte.. szerettem őt ettől függetlenül, de ő ezt nem akarta elfogadni, ezért szakított velem. Nem tudok másra gondolni, már két napja csak sírok. Egyébként nem csúnya szakítás volt, azt mondta, jó volt velem, de akkor így nem szeretné, és hogy lehetnénk barátok majd sok idő elteltével. Egyébként egy suliba járunk, és félek, hogy jövőre majd kínos lesz. Hogyan felejthetném el gyorsan?

2014. jún. 24. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szereted a Vámpírnaplókat mi?


Noss most inkább ne nézd vissza a részeket mert pont ezeket juttatja majd eszedbe. Nézz Hannibalt, hogy hogyan ölhetünk meg másokat, és hogyen lehet őket finoman megsütni.

2014. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónap nem olyan hosszú idő, lesz majd más, és ha ilyen türelmetlen volt, nem is szeretett igazán. Jobb, hogy most hagyott ott, mintha azután, hogy megfektetett. Gondolj ezekre!! :)
2014. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keress valaki mást aki elfelejteti veled
2014. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tölts több időt a barátaiddal és majd egy kis idővel nem fogsz rà gondolni
2014. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!