Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, nem tudom mit gondoljak. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 6 hónapig jártunk, ő 14 éves, én 15. Tudtuk mi az a gyerek szerelem, azt is tudtuk, hogy ez nem az. Szerettük, imádtuk egymást, 6 hónapon át. Az utolsó 2-3 héten elromlottak a dolgok, olyan társaságba ment, amit nem szerettem volna, ezért kiakadtam, ha odament. Nem csinált ott semmit, ebben biztos vagyok, nem csalt meg. Lefeküdtünk, az ötödik hónapnál. Pedig én is olyan családból jövök, ahhol ez nem divat, de megtudták később, ő is kultúrált családból jött. Nem a haveroknak meséltem a storyt, hogy "megvolt". Amikor összebújtunk, akkor büszke voltam arra, hogy az enyém lehet, minden porcikáját imádtam. Sohasem használtam ki őt, a kapcsolatunk teljesen egészséges volt. Viszont mikor megromlottak a dolgok, nagyon megharagudtunk egymásra, ő visszaadta a tőlem kapott emlékeket, ami nekem nem kellett, ezért mérgemben kidobtam mindet. Egy levelet tartottam meg, eltettem egy fiók mélyére. Ő összejött egy sráccal, pár nappal a szakításunk után, de megírta nekem, hogy azért van vele, hogy engem elfelejtsen. Én "irányítottam" a lányt. Jó útra hoztam, mikor rossz társaságba keveredett volna. Velem kultúrált, meghitt dolgokat csinált. Túráztunk, mozizgattunk, de mondta, hogy ő "többet akar" élni. Tudom, hogy neki nem ez kell, tudom, hogy ő nem ez a lány. Mi legyen? Én próbáltam visszamenni hozzá, mármár megalázkodtam, ő "hárított", de később megint feldobott egy labdát, amit izomból lecsaptam, mert már megszégyenítőnek tűnt. Nem tudja ő sem mit akar. Szeretjük egymást nagyon, meg is írta, de félünk attól, hogy megint bekövetkezne ez a szakítás, ami alatt én 5 kilót fogytam és hogy ilyen emlékekkel, hogy kidobta a tőlem kapott dolgokat meg hogy olyan zavaros minden...(Azis amit írok, de remélem kitudjátok bogózni :) ) Nem hisszük, hogy minden tudna-e a régiben menni. Mit javasoltok?
2009. szept. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor meg kell próbálni rendbehozni a dolgot. Korán kezdtétek ugyan a szexet, főleg a lány, de ha már így esett, jobb lenne, ha együtt maradnátok kapcsolatban, mint hogy ennyi idősen össze-vissza kefélnétek...

Az, hogy nem használod ki és nem szégyeníted meg mások előtt, nem érdemel külön jutalmat, mert egy intelligens férfitól ALAP. Érted, ha mások hülyék, önmagában nem érdem, hogy te nem vagy hülye, hanem ennek kéne alapvetőnek lennie mindenki számára.

Természetes, hogy elkezdi felfedezni a bulizás örömeit, jobb lenne, ha inkább vele tartanál, mint hogy veszekedsz vele. Legalább akkro tudnál rá vigyázni - csak ne az legyen, hoyg elmégy és pofákat vágsz, mert akko rmeg abból lesz konfliktus. Milyen társaság ez, miért mondod, hogy "rossz társaság"?

2009. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd 5 év múlva jót röhögsz ezen.
2009. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hááát... Káromkodnak, cigiznek, piálnak, hajnalig ottvannak ilyen karaokes szarokon... Ami nem baj... Félévente egyszer... Szerintem..
2009. szept. 25. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:

torodj bele,hogy vege.lesz meg 100000000 csajod,eleg normalisnak tunsz a korodhoz kepest.Majd megbanja.

En is igy jartam....A volt csajomnak nem voltam eleg"meno"

....O meg mindig a szuleivel lakik(31 eves),en boldog hazassagba elek:)

ki jart jobban???

2009. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korodhoz képest nagyon szépen fogalmazol, (meg kéne próbálkoznod az írással:) na szóval, le a kalappal a mostani világban.. ahogy Te is írtad, ebben a kapcsolatban nem lesz már úgy mint régen, el kell fogadni mint egy szép első szerelmet, ami elmúlt, tovább kell lépni, új embereket megismerni, fiatalok vagytok még..
2009. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő nem az a lány, aki te igazán szeretni tudnál hosszú távon. De meg fogod találni azt, akivel minden stimmelni fog, ne aggódj!
2009. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves szerintem a felsorolt dolgokhoz is fiatal... Pedig én aztán nem vagyok egy otthonülő típus, de azért nem 14 évesen kezdtem... Az kellene, hogy jártok, és társaságba is jártok (nem félévente), de egy normálisba. Hogy azért ki legyenek elégítve a lány társasági igényei is, csak lehetőleg ne a legrosszabb helyen.

De lehet, tudomásul kell venned, hogy nem egy típus vagytok... Ez is egy hátránya a 14 évesen kezdett "komoly kapcsolatnak" - azért 14 évesen még szeszélyes az ember, könnyen változik.

2009. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csaj mutatja a követendő példát: keress mást. Ha a cukiban elsőre vaníliát nyalsz, akkor se biztos, hogy a többi esetleg nem finomabb, ennyi idősen kár egyvalakit életed értelmének választani.

Igen, ezen jót fogsz röhögni pár év múlva... :)

2009. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!