Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valamit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isteni gyerek kérdése:

Valamit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval vagyok Én F/20 és van Ő L/17

nekem mindig is tetszett de soha se volt semmi köztünk mert van barátja és én is jóba vagyok vele de mostanába úgy érzem akar tőlem valamit ,rendszeresen azt akarja ,hogy vele legyek, és elég furcsa megnyilvánulásai vannak, és nem tudom most mit tegyek



2014. jún. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből mi nem tudjuk megmondani
2014. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztazd erzeseiteket, mert ha tenyleg o is akar s te is s nem mondjatok el egymasnak csak elpocsekoljatok az idot. Finoman rakerdesz hogy akare valamit. Abba meg nem halt bele senki hogy kellett valaszoljon. Es eegy ennyitol se a baratsagotok nem megy tonkre s legalabb meg meg is tudod mit szeretne...hajra :)


ja es ne smsbe tedd.annal rosszabb nincs :)

2014. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De én igen! Az egy szűzkurv4 és csak szórakozik veled! Menj bulizni, szedj fel egy olyan csajt, aki határozottan kinyílvánítja tetszését irántad és nem húzza a fejed félreérthető célzásokkal!
2014. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!