Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem ha szakítottunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ha szakítottunk?

Figyelt kérdés
Szakìtottam pàrommal több mint 1 èv utàn. Egyik veszekedès alkalmàval törtènt. Elèg sokat veszekedtünk màr. Fèltèkenysègem is közre jàtszott. Pàrom pedig nem ki az èrzelmeit, szeretet kapni de adni nem. Szakìtottam vele erre hozàm vàgta hogy màr keresett màst. De mèg ennek ellenère tovàbb akar beszèlgetni ès talizni több mint 30 km van köztünk. Rà egy hèt mùlva kirakta hogy kapcsolatban van egy lànnyal. Ti mit gondoltok mèrt akarta volna tartani a kapcsolatot?
2014. jún. 8. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
kekszet
2014. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy potya szexet
2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akart veled lefeküdni, akkor az egóját akarta veled felpumpáltatni, hogy érezze, még mindig ugráltathat téged, szóval odavagy érte.
2014. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt teljesen biztos a másik kapcsolat, ezért téged is meg akart tartani szamárnak, ha a másik csajjal mégsem jönne össze...


Elkerülhetted volna ha minden kapcsolatot megszakítasz vele. Én is így tettem mindig szakítás után az expasijaimmal, és milyen jól tettem...

2014. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megszakítottam vele :)
2014. jún. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!