Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit a barátom tesója?

Figyelt kérdés
Szóval a tesó is elég jól néz ki, kedvelem is, és én is bejövök neki, ezt már tudtomra adta, de soha semmi nem történt köztünk. Mindig küldözgetünk egymásnak képeket, amit épp akkor csináltunk a másiknak. Egyszer küldtem egy képet a fenekemről (ő kérte), barátomnak persze mondtam, ő csak nevetett rajta. 3-asban megyünk nyaralni, de neki több szabija van, és megkérdezte elmennék e vele kettesben is, és most ezen gondolkozom hogy ez hogy jönne ki. Mert végülis vonzódunk egymáshoz, de én a barátomat szeretem (azt hiszem) és nem csalnám meg, de egy két hetes nyaraláson bármi megeshet :( vagy csak beképzelem az egészét és a srác tényleg csak barátkozni akar?
2014. jún. 10. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
többet akar
2014. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy többet akar, és ha úgy van akkor elég nagy g_ci hogy rámegy a testvére barátnőjére.
2014. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"azt hiszem" te is többet szeretnél ettől a sráctól! Szólj a barátodnak, hogy csináljatok egy hármast és családban maradnál!

Pasid mit szól ehhez a nélküle megyek nyaralni sztorihoz???

"egy két hetes nyaraláson bármi megeshet :(" és meg is fog a nyaraláson kívül is mert neked is kell a pasid tesójának a farkincája!

2014. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag a barátom pénzén mennénk nyaralni, neki rendben van, mert tavaly is 3 hétre mentünk, de idén csak egyre tudunk. Szerintem nem is sejti. Én tényleg nem akarnám megcsalni, de ha leitat és jót nevetgélünk és úgy próbálkozik be, akkor lehet engedném, de ez elég szemét húzás lenne tőle.
2014. jún. 10. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora kamúúúúúúúúú :DD
2014. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gorgo 20 ***** válasza:
Igazi 200 forintos kis ri..banc vagy aki nem hogy megbecsülné a barátját és elküldené a tesóját ha halál faaxxára hanem gondolkozol hogy mi lenne ha ... stb ásd el magad szett már sokszor kerül reklámba, miért nem vettél egyet? de kamus kis kid noob is lehetsz ki tudja te kis perverz
2014. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!