Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normálisan szakítani?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy az emberek miért nem képesek szakításkor még egy utolsót beszélni, átbeszélni a dolgokat, ahelyett, hogy faképnél hagynák a másikat, meg szemétkednének vele.


Miért nem tudják az emberek ilyenkor moderálni magukat? Legalább ilyenkor utoljára.



2014. jún. 24. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Akik ilyenek, azokkal nem éri meg foglalkozni!


Velem úgy szakítottak, hogy egyik pillanatról a másikra hirtelen nem keresett többé a srác. 2 nap után kerestem, de arra sem volt képes, hogy válaszoljon. Egy kis kihagyás után ismét megkerestem, akkor sem reagált, majd egy következő megszólításra visszaírt és szakított facebookon.


De volt már olyan is, hogy a srác Valentin napon , természetesen facebookon, közölte velem, h neki már más barátnője van...


Na. Az ilyenek nem érdemlik meg, hogy bármit is érezzünk irántuk. Gondolj csak bele, ha egy ilyen emberrel élted volna le az életedet?! Jó, hogy még most kiderült...


Sajnos sok ilyen ember van. Meg kell találni az értékeseket! És hidd el, vissza fogják kapni az élettől!


Én eddig kétszer szakítottam csak, de fura mód, normálisan, személyesen meg tudtam beszélni az illetővel a dolgokat.


20/L

2014. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dobozban élsz, kedves kérdező?

Az élet ennyire sz.r, nem kell ezt túlragozni. A szakításnak mindig oka van, és nem lehet mosolyogva, higgadtan megoldani.

2014. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az a kérdés hogy mi a normális. Nekem pl az atbeszélés nem az
2014. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. jún. 25. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem nemrég "szakított" a barátom, méghozzá úgy hogy nem reagált se az sms-re,se ha fbon írtam neki. (messze lakik)

Ennél még az előzőm is jobb volt, aki sms-be közölte..

2014. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás indoka valami csúnya dolog: megcsalás, ne adj isten verés akkor szerinted hogy tudnák az emberek moderálni magukat?
2014. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De ha nem, akkor si megváltoznak.

Persze, amit írsz, annál érthető.

2014. jún. 29. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Általános értelemben kérdezed vagy van valami konkrét oka a kérdésednek?
2014. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!