Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok Ti miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti miért nem tudtok normálisan szakítani?

Figyelt kérdés

Másfél év után szétmentünk a barátnőmmel (kb. 2 hét alatt romlott el a kapcsolat), kezdte úgy, hogy nem vette fel a telefont, majd törölt faceről MINDEN velem kapcsolatos dolgot (közös képek, kirándulásokon készült képeket, bejegyzéseket, sőt még azokat a képeket is, amiket én csináltam róla), valamint tiltott skyperől és viberről. És mikor nagy nehezen elértem, nekem rontott, hogy "Én már nem akarok tőled semmit, az utolsó fél évben egyszer sem éreztem jól magam veled, csá" és rám b_szta a telefont. Senkinek sem kívánom ezt az érzést, 30 éves létemre zokoktam, és depresszióba zuhantam. A hölgyemény szintén 30. Miért nem lehet felnőtt módon megbeszélni ezt??


Nehezen tudom feldolgozni, hogy az a lány törölt az életéből, akinek egy hónapja még "kicsi macikám" voltam. Már az összeköltözést is terveztük. A családja nagyon befogadott, mindig jól éreztem magam náluk. Rengetegszer emlegette, hogy ennyit még senki sem foglalkozott vele, és kimondhatatlanul szeret. Most látom, hogy mennyire -.-



2014. ápr. 2. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a barátnőd 30 éves kora ellenére fejben nincs több 15-nél. Mikor eleinte olvastam, biztos voltam benne, hogy tizenévesekről van szó. Azért a legtöbb nő nem ilyen, nem tudom, ezt belőle mi váltotta ki. Sajnálom, vannak, akiknek ez ilyen könnyen megy.
2014. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok. sok mindenért hibás vagyok,de én éreztettem vele,hogy szeretem próbáltam helyre hozni,elmentem hozzá személyesen hogy megbeszéljük. de le se sza rt. 8 hónap után,úgy érzem minden meg mindenki fontosabb nálam neki. nem azzal van a bajom,hogy vége,csak amiket ígért,hogy mindig velem lesz,sose hagy magamra,meg gyerek neveket terveztünk,nem vagyok egy nagy szerelmes,de érte bármit megtettem volna,hiába. nem akarok általánosítani,de szerintem egyre több szemét nő van,akik komolytalanok,meg inkább buliznak kavarnak stb. és már nem csak a tini korosztály, a 20-as 30-as 40-es is.
2014. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez pech. Tudom, hogy fáj, de minél előbb légy túl rajta.


Azt én sem értem miért nem lehetett legalább közölni veled, hogy mi van. Ha nem írod, hogy 30 akkor nem is tippelném annyinak.


2 dolgot tudok elképzelni, hogy 1 nem vetted észre, hogy valóban nem vetted észre, hogy gond van (ő meg elvárta, hogy észrevedd és felhúzta az orrát)


Vagy valóban nem volt semmi gond, de történt valami amin hirtelen felhúzta magát, vagy beleszeretett valakibe és ezért rázott le ilyen gyerekes módon.

2014. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9 eves kapcsolat utolso 1.5 eveben szeretot tartott a parom .. Mikozben engem gyanusitgatott,hogy biztosan megcsalom (mert egyebkent az osszes no ismerose a szemebe mondta,hogy milyen jo pasija van - ebbol egyenesen kovetkezik szamar,hogy akkor fuvel-faval felre is lep) Ez sem sokkal jobb .. Jah es mi is "harmincasok" vagyunk
2014. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Másfél év után szétmentünk a barátnőmmel" SZÉTMENTETEK!!!!! Akk meg mi a pi-át akartál még töle? Te nem tudtál normálisan viselkedni! Jobb lenne ha észrevennéd!
2014. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon szomorú történet, sztem mindenki zokogott volna a helyedben. Egy biztos, ez egy nagyon-nagyon bunkó nő, úgyhogy végül is nem érdemes sajnálni, hogy lelépett! Még ha bele is szeretett valaki másba, amiről nem tehet, ilyen aljasul nem lehet "szakítani".
2014. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez a nő jól kihasznált téged, hidd el!
2014. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Ilyenért nem kár, a legjobb amit tehetsz, hogy leszarod, valszeg másik pasi került a képbe nála, akkor szoktak ilyen hirtelen események történni. Legyél erős, ha nem jön majd neki össze az újjal, akkor egyből meg fog majd keresni (tapasztalat), de akkor már el kell hajtanod a búsba.
2014. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tudok normálisan szakítani, hogy másvalaki miért nem arról fogalmam sincs. De ugye nem ezt akartad hallani? Ha ócsárolni akarod a nőket azért meg egy elbánt veled te sem leszel jobb mint az itteni síró nőgyűlölő kisfiúk. A te választásod.
2014. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfiak és nők között egyaránt akad, aki leküzdhetetlen vágyat érez, hogy belerondítson a kapcsolatba, ha már vége van. Lehet, hogy csak én tapasztaltam így, de szerintem az "egyszerűbb" neveltetésű emberek közt gyakoribb az ilyen.
2014. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!