Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? (hosszú lent)

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Van egy legjobb lány barátom. Pár hónapja többet érzek mint barátság, elég keményen szerelmes lettem amit ő is tud. Eddig 1 barátja volt. Elég sokat veszekedünk mostanában mert elég féltékeny vagyunk. Ugye itt a nyár, nem valami sokat találkozunk, nem is írunk egymásnak, viszont hiányzik :/ Igazából mindig azt írja hogy olyan barátot akar aki szereti.. Hát. én olyan vagyok.. Igazából nem igazán tudom hogy most kezdeményezzek, vagy hanyagoljam?! :/ Mert szerintem kettőnk között a barátság már nem lesz olyan mint régen.. :S

2014. jún. 25. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kényes kérdés. Bevallottad, vagy csak tudja máshonnan, ez szinte mindegy. Ebben a korban - bocsánat, nem akarlak degradálni benneteket, de- még nem tudjátok helyén kezelni a dolgokat, (sokan amúgy felnőttként sem, ha ez vigasztal,) így ha ő nem mondta, vagy nem fejezte ki egyértelműen, hogy lenne a barátnőd - a leírás alapján nem tette-, akkor úgy gondolom, a barátság a továbbiakban kivitelezhetetlen. Lehet, hogy tévedek, és a korotoknál - meg sok felnőttnél is- érettebbek vagytok, és tudjátok kezelni a szituációt, és néhány kínos találka után minden visszaáll a régi kerékvágásba, de akkor meg arra kell gondolnod, hogy mint haver-barát végig akarod e asszisztálni azt, ha neki lesz egy új barátja. Mennyire fog rosszul esni, ha olyan közelről látod a boldogságát? Érted, hová akarok jutni? Remélem, hogy megoldódik a helyzeted, és hamarosan lesz egy kedves, megértő barátnőd, akivel szeretitek egymást. Vagy ő, vagy más. :)
2014. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!