Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kicsit hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kicsit hosszú történet de legyetek szívesek segíteni nekem!

Figyelt kérdés
Minden 5 hete kezdődött mikor én elmentem egy táborba egy hétre. Nekem az előtt volt egy másfél éves kapcsolatom egy hölggyel aki szintén egy idős velem szóval mindketten 16 évesek vagyunk. Mikor én hazajöttem a táborból az egyik lány barátom felrakott egy olyan képet facebook-ra amin csak megölelem szimplán barátságból ezen ő kiakadt.. De én a rákövetkező hétre szóval miután hazajöttem táborból rögtön kórházba mentem szóval kicsit ideges voltam meg minden ilyen (nem az a lényeg h mi bajom volt) és bunkó voltam a barátnőmmel és flegma néha amit nagyon sajnálok de eléggé szar hetem volt akkor és neki el se mondtam h kórházba vagyok találkozni sem akart velem... elvileg sms-ben szakított velem én máig nem kaptam meg azt az sms-t.. de mindegy is kijöttem a kórházból és ő megismert facebook-on egy másik srácot akivel találkozott is meg smároltak és stb.. ezt csinálták 3 napig.. aztán a csaj közölte vele h ő nem akar kapcsolatot de kavarni sem akar.. Múlthéten pedig velem találkozott kétszer és mindkétszer smároltunk és egyszer le is feküdtünk jól éreztük magunkat nagyon de a sráccal minden este beszél telefonon és kb ellenem hangolja asrác a csajt.. és engem mosta lány elküldött a francba h nem akar velem beszélni majd jelentkezik később h visszaadja a cuccaimat.. Jelenleg úgy állunk h nem beszélünk a másik sráccal pedig gondolom egésznap beszél de mikor találkoztam a lánnyal mondta h mi mennyivel jobban összeillünk és a másik sráccal csak beszélgetni szeret.. de egyik nap azt mondja h lehet h nem csak barátok lesznek másik nap pedig azt mondja h csak barátok és engem akar.. Valaki segítsen megfejteni ezt a női "logikát" vagy nem is tudom h nevezzem ezt.. és mondja el h mit tegyek vagy mi a véleménye erről a dologról.. és mellesleg a kis hölgy mindig elmondja h én sokkal jobb vagyok a másik srácnál csak h én megbántottam őt valamivel de ami szerintem igazából sok ha lány nem mondja el a másik srácnak h mi múlthéten mit csináltunk kettesben.. és nem tudom miért nem mondja el.. Legyen szíves valami pszichológus jellemű személy segítsen nekem h mit csináljak.. vagy valami tanácsot adjatok nekem kérlek köszönöm előre is!

2014. jún. 25. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott.
2014. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Nekem az előtt volt egy másfél éves kapcsolatom egy hölggyel aki szintén egy idős velem szóval mindketten 16 évesek vagyunk."


:D

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Maga se tudja,hogy mi van,mit akar. Csinálhatjátok ezt még egy darabig,de előbb utóbb úgyis vége lesz.
2014. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ne szapuljatok már :D az elején próbáltam "irodalmian" fogalmazni(nem jött össze) nem ez a lényeg :D
2014. jún. 25. 13:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A csaj bugos.
2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szóval nincs túl sok értelme várni rá?
2014. jún. 25. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Hölgy. :D Ez tényleg odavert.
2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, ne fecséreld az időd ilyen nőre. Lehet ezt még húzni, csak minek. Egy két év múlva ugyanezt fogja játszani azzal is, hogy terhes-e. Attól aztán igazán ki fogsz kattanni.


Talán most nehéz elhinned, de vannak olyan lányok is akik megmondják mit akarnak és tartják is magukat hozzá.

2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja eldönteni mit akar, legszívesebben mindkettőtöket megtartana. Ha ez a helyzet neked megfelel, mellette maradsz, ha nem (és én ezt ajánlanám), szakítasz vele. Semmi garancia nincs arra, hogy ez többször nem fog előfordulni. Kell ez neked?
2014. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én úgy nem vagyok hajlandó erre h tudom h ott van az a másik srác is elvégre nem egy játékszer vagyok vagy valami papucsa
2014. jún. 25. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!