Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy valakibe beleszeretettek, a másik is érdeklődött, de nem lett semmi belőle a végén (nem jöttetek össze) és ki is szeretettek belőle?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,volt már ilyen.
2014. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a legutolsó ilyen esetem most ért véget pár hete!
2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és mi volt az oka?
2014. jún. 25. 21:54
 4/8 anonim válasza:
akkor az nem szerelem...úgy látszik nem voltatok még igazán szerlmesek :)
2014. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem kell ebben a viszonzás, lehet az nem volt megfelelő
2014. jún. 25. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam több ilyen eset is előfordult. Kettőt kiemelve: egyszer leveleztem egész nyáron egy csoporttársammal. Nagyon úgy jött le hogy egy pár leszünk mire szeptemberben találkozunk, de érdektelen volt amikor személyesen találkoztunk. Le is legyintettem, pedig nagyon vágytam rá korábban.

Egyszer pedig össze is jöttem egy fiúval aki régóta tetszett. (csókkal végződött a randi)

Azonban legközelebbi alkalommal úgy kezelt mintha még mindig csak haverok lennénk, ne innentől a srácot sem vettem komolyan és kiszerettem belőle. Megesik.

2014. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen de azt szerintem csak rajongásnak kell venni, ha nem így nézzük akkor én még nem voltam szerelmes soha.


25/N

2014. jún. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez nem szerelem , legdurvább esetben is fellángolás...egy illetőből nem ,,szeret ki,, valaki , azért mert nemlett második randi , vagy nemjöttek össze ...b*zki kész vicc ez :D majd, ha lesztek szerelmesek észreveszitek miről is írtam !
2014. szept. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!