Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar, ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha pl. séta közben a pasitok egy másik nőt néz? Féltékenyek lesztek?

Figyelt kérdés
Erről már sok esetben hallottam, hogy séta közben a pasi egy miniszoknyás nőt nézett, a barátnője meg otthon féltékenységi rohamot rendezett...

2014. jún. 19. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
mint a csajom, pedig ezzel pont azt éri el hogy elegem lesz belőle
2014. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal lecsapnám a srácot egy vaslapáttal..
2014. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem illik durván fixírozni más nőket a barátnő/feleség jelenlétében.

De legalább olyan korlátoltság a nő részéről ezen balhézni.

2014. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
..ha túl feltűnően nézi idegesit , amúgy nézze meg nyugodtan azért van a szeme / ha jó a csaj én is megnézem ,de a pasikat is /
2014. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha észreveszem,akkor beszólok,hogy hú de kinyalnám. Mennyire jó a feneke.És áradozok még róla. És elmesélem,hogy jártam már több lánnyal.Meg még elmondom mezekután,ha jön valami pasi is ugyanezt. 23/L
2014. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
nem féltékeny leszek hanem dühös, hogy ott vagyok mellette de azért van bőr a pofáján más nőt feltűnően bámulni.
2014. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
aki dühös lesz ha más nőt néz a pasija: hát istenem, a férfiak is emberek, ők is előbb az esztétikát látják meg, a szépséget, a formát. Jah és amúgy a nők is megnézik a jó pasikat, Szóval eddig 1 - 1, döntetlen!
2014. jún. 19. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy párkapcsolatban élő nők-lányok, férfiak-fiúk megnéznek mást is az utcán, csak legalább csinálnák ügyesen, hogy a másik ne vegye észre.:) Mert azért van a szemünk, hogy nézzünk, csak azért az sem mindegy, hogy mikor és hogyan nézünk meg valakit. Nyilván ha valaki párkapcsolatban él, akkor a másiknak, akinek a társa valakit megbámult az utcán, jogosan érzi magát rosszul ez miatt.

Nekem sem esik jól, ha a férjem megnéz más nőt az utcán, mert egyértelműen látszik, hogy megnézi, neki sem tetszik, hogyha én ugyanezt teszem, csak én mondjuk ügyesebb vagyok, de közel 10 év után nálunk már ez nem téma, jól felhecceljük egymást és nem jelenetezünk. De ha valakinek sérülékenyebb a párkapcsolata, vagy önbizalom hiányos a párja, vagy egyébként féltékenyebb típus, ott azért nem egy jó pont az, amit leírtál.

Meg mondjuk ha visszagondolok arra, amikor is még akár a férjemmel, akár a korábbi kapcsolataimban a legelején tartottunk, a rózsaszín ködben, tiszta szerelemben, őszintén, elmehetett volna mellettem a világ leghelyesebb pasija, nem néztem volna meg!:)

Szóval ha már egy friss kapcsolatban is néznie kell egy pasinak vagy egy csajnak az ellenkező nemet, hát ott sem lehet valami komolyak az érzések a másik felé.:)

Szóval lehet nézni, azért van a szem, csak legalább ne feltűnően!:)

2014. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Az én páromat még sosem kaptam rajta ilyesmin, úgyhogy fogalmam sincs, hogy reagálnék.

L

2014. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézés és nézés között van különbség, de: igen, igen.


25L

2016. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!