Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tudnátok még ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok még ugyanúgy (vagy majdnem ugyanúgy) szeretni az exeteket, ha úgy alakul, hogy újra összejöttök?

Figyelt kérdés

Inkább a fiúk véleményére vagyok kíváncsi. Ha volt már rá példa, hogy kibékültetek az exetekkel, tudtátok/tudjátok még igazán szeretni? Ha nem volt rá példa, elképzelhetőnek tartjátok? Mert van olyan, hogy kibékülnek, de az nem azt jelenti, hogy ugyanúgy szeretik egymást. Szóval? :)

Csak komoly válaszokat várok.



2014. jún. 25. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ miért lett vége és hogy.. szerintem.
2014. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de csak úgy általában..
2014. jún. 25. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

engem is ugyanez érdekelne! mi egy hete szakítottunk, de nem haraggal meg semmi - ő döntött így. viszont ha úgy alakul, hogy újra megpróbálnánk, lenne értelme?

20L

2014. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen igaza van az #1 válaszolónak. Attól függ miért lett vége. Ha megcsalás miatt akkor biztos hogy KIZÁRT. Ha más oka van akkor elképzelhető. Nállam volt hogy újra összejöttem az exemmel. Sokkal jobban szerettem őt mint előtte. És ő is engem. Szóval lehet csak az első szakítás okától nagyban függ.
2014. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28F ez lemaradt #4
2014. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7! év után találtunk újra egymásra és sokkal jobban működött, mint előtte 25L
2014. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!