Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami jó módszeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó módszeretek szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akivel hónapokig beszélgettünk,és én szerelmes lettem belé,látszólag ő is szeretett viszont egyszer csak közölte hogy legyünk barátok!Nagyon ki voltam borulva most már jobb,de még mindig néha magamba süllyedek és azt érzem,hogy nincs semmi értelme ennek az egésznek nélküle :( ha ismertek valami jó módszert legyetek szívesek megosztani velem :(

2014. jún. 26. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

én szerencsejátékozom..

most épp ezt a megoldást találtam.

2014. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer csak közölték, hogy barátok VAGYUNK. Erre egy módszer van. Szenvedj!!! (Én is ezt használom... Mit csináljak? Nincs más.)
2014. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj ki,sportolj,fess,kösd le magad,hogy ne kelljen rá gondolnod! Sok sikert!
2014. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha van megbízható nő ismerősöd számolj be neki. nekem pontosan ugyan ez történt, 2 csaj egészen rendbe szedett, innen is köszönöm nekik :)

ha nincs ilyen lehetőséged én pl. megállás nélkül zenéket hallgatok... jól leköt :)

kitartás 19F

2014. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gitározz, hallgass zenét, igyál, verd ki.

23l

2014. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Nézz Bud Spencer filmeket! :)
2014. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Legjobb barátomnak elmeséltem és már valamivel jobb.
2014. jún. 26. 02:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Másik nő!!!

Bevált 2x is!

Eltereli a figyelmedet....

2014. jún. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!