Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy már sok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V.Attila92 kérdése:

Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de muszály vagyok újra megkérdezni. Szerelmi bánat ellen mi a megoldás? 22/f

Figyelt kérdés
2 és fél éve voltunk eggyütt, aztán az eggyik napról a másikra bejelentette hogy már csak zavarom és rosszul érzi magát velem. Ha felhivom csak veszekszik velem hogy minek hivtam, ha személyesen keresem meg szintén elzavar. Aztmondta hohy gondolkoznia kell rajtunk, de én ezek után már nem sok esélyt látok a dologra. Most mit tegyek?:/

2014. márc. 26. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj helyesen. (Muszáj)

Amúgy semmit. Menj éld az életed. Tanulj sportolj igyál a haverokkal...

Ha nem volt mellette életed akkor megszívtad. Igyekezz minél hamarabb felépíteni egy újat.

2014. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idő


Lekötöd magad valamivel.

Új hobbi.

Új nyelv tanulása, vagy akár a helysírásod tökéletesítése, ha már az első leütötte a magaslabdát


Ha már gondolkodninkell rajtatok, akkor megette a fene..


Idő..idő...idő

2014. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elnézést az iráshibáim miatt de erről kivételesen nem én tehetek.

Sajnos az ivás is csak alkalmi megoldás lenne, sprtolni meg eggyütt jártunk és csak ő jutna eszembe róla, mással meg nemtudom elfoglalni magam mert mindig csak magunkon rágódok:/

2014. márc. 26. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos ez csak idő múlásával lesz jobb. Próbálj új emberekkel ismerkedni vagy valami új hobbit csinálni, az valamennyire segít elfelejteni azt, akit szeretsz. Velem is így volt! Sok sikert!

2014. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:
Idő kell hozzá, időnként mozdulj ki otthonról, fejleszd magad, növeld az önbizalmad, aztán ha már kicsit jobban érzed magad kezdj el lassan újra ismerkedni. Én is így tettem túl magam a 3 éves kapcsolatomon.
2014. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrivel...
2014. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ma elmentem munka után és letekertem majdnem 20km-ert, de ugyan úgy egész úton rajta gondolkoztam úgyhogy nem lett jobb:(

és az a baj hogy az ismerőseimmel sem vagyok már olyan jóban mint régen, ezért velük sem akarok összefutni vagy beszélgetni. De itthon meg már kikészülök teljesen, és nemtudok magammal mit kezdeni, csak ő jár az eszemben:(

2014. márc. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!