Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat ellen valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen valami? Valami tuti 'gyógyszer'?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom. Átvert, már mással boldog. Nagyon fáj, hogy ennyit jelentett neki ez a két év. Ez ugye csak egy átmeneti állapot, hogy úgy érzem, hogy ez sosem lesz jobb? Az esték és a reggelek a legrosszabbak, semmi életkedvem, csak rá tudok gondolni. Napkozben egészen elvagyok, nem mondom, hogy mindig csak ő jár a fejemben. De este vagy reggel mindig arra kelek, hogy ő van az eszemben és az, hogy milyen boldog az új párjával, valószínűleg már nem is gondol rám. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek, mikor lesz jobb vagy hogy jobb lesz e egyáltalán.
2014. jún. 9. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A legjobb gyógyszer az idő..

Mindig kötsd le valamivel a gondolataid hogy ne ő járjon a fejedben és (nem fog könnyen menni de) 1 idő után el fogod tudni felejteni..

2014. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy üveg whiskyt:)
2014. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálom, de az esték és reggelek még mindig kikészítenek. Idő, de mennyi még?
2014. jún. 9. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok... én 2 éve nem gyógyultam ki, mondjuk ehhez az is hozzátartozik hogy közben összehozott egy kis időre minket a sors, de újra megcsalt és újra lelépett mással... de nem hinném hogy ha nem keveredek vele össze már elfelejtettem volna... Sok idő kell és majd valaki, aki feledteti. De fontos, hogy ne keress direkt mást, mert ha csak a felejtésre kell, abból se felejtés nem lesz, de boldog párkapcsolat!
2014. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
olyan 4-6 hónap, és megtanulsz a bánattal élni:) ha nagyon szerelmes vagy, akkor közbe egy kis depi is mitn nekem:'(
2014. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szegeny:(

En csokit ennek v fagyival tomnem magam...

2014. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont ettől vagyok kétségbeesve. Nem akarok évekig szenvedni miatta, nem érdemli meg. Nagyon mély érzéseim voltak, első szerelem volt. Túl akarok lenni rajta minél hamarabb.
2014. jún. 9. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok sok sok idő rengeteg zenével párosítva!
2014. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kétségbe esni nem kell! Nem mindenkinek tart ilyen sokáig a felépülés. Én is túl vagyok egy nagyon nagyon fájdalmas szakításon, nekem is első szerelem volt. Maga volt a tökély, de másfél év után véget ért. Azt hittem belehalok, mégis valami csoda folytán egyszercsak sikerült megemberelnem magam és -úgymond- szembeszállni a bánattal.

Nem csak az én "érdemem", egy nagyon jó barátom rengeteget segített benne. Ő volt talán az egyetlen, aki tudatosan próbált úgy tenni, mintha nem sajnálna. Nagyon jót tett, mert így én is könnyebben abbahagytam az önsajnálatot. Az ő biztatása és zseniális pszichológiai érzéke nélkül nem hinném, hogy sikerült volna túllépni (ha még nem is 100%-osan, de nagyrészt).


A legfontosabb, hogy bízz magadban! Hidd el nekem, sikerülni fog túllendülni! Ez a legfontosabb: hidd el, hogy menni fog!!

2014. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyrészt hiszek is benne, csak amikor ilyen hangulatváltozásaim vannak és hirtelen magamba zuhanok, akkor megijedek, hogy ez már nem lesz jobb és életkedvem sincs. Neked mennyi idő volt?
2014. jún. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!