Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek legjobb barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek legjobb barátságból lehet. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szerintetek legjobb barátságból lehet szerelem, "járás"

melyet házasság követ, melyet közös házvétel, a ház udvarán heverő pázsit feletti kerítésen futórózsa fut, melynek szirmai nyáron pirosak, perzselő érzelmeket sugározva, télen pedig fehérek, a rájuk hulló hópihék miatt, miközben az eső pihékkel a kutya játszik miután a házban, meghitt vacsora mellet szívmelengető imát regélünk?

Ez most csak úgy jött...de a valódi kérdés az lenne, hogy lehetséges-e?

Normális válaszokat megköszönöm! :D

15/F



2014. jún. 26. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a rózsának télen nincsenek szirmai.
2014. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akár örökre is tönkreteheti a barátságot... Sosem jönnék össze legjobb fiúbaráttal. Fontosabb a barátság.
2014. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerelmes voltam egy fiúba, ő is belém, ennek sokszor hangot is adott, persze burkoltan, amiből azonnal levágtam, én nem mertem közeledni, ő akart, de soha nem talált egyedül, nem tudott félrehívni, nem jött össze. Legjobb barátom volt. Ez 2 éven keresztül így ment. Aztán most bekattant,valamiért megutált, már legjobb barátok sem vagyunk, soha nem beszélünk. Szal nem, nem jöhet össze, ha az ég úgy akarta volna, hogy járjunk, akkor sem lett volna belőle semmi, így véleményem szerint ez csak egy illúzió.

2014. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem...
2014. jún. 26. 20:39
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...

Hogy hívták az illetőt?

Ha szabad kérdeznem.

Vagy csak a monogramját írd le.

Kérlek.

2014. jún. 26. 21:25
 7/10 anonim válasza:

Én nem feltétlenül gondolnám hogy az előző nem mond igazat..

valamilyen szinten mindenkinek igaza van. Egyébként én is hasonló, sőt ugyanilyen helyzetben vagyok. Véleményem szerint mivel a barátság során nagyon megismeritek egymást, ezért egymásba szerethettek. Ha itt nézelődtök GYK-n itt is láthatjátok hogy temérdek kapcsolat jön össze legjobb barátságból. Egyrészt ugye erre szokták mondani a "kitörés a barátzónából"-t.


Viszont térjünk vissza a ti kapcsolatotokhoz mivel ez több dologtól is függ. Ha a lány szeretné azt amit te akkor valószínűleg jelt fogsz kapni hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Figyeld hogy szokott-e figyelni téged, utal-e valamivel arra hogy szeretne-e többet. Sajnos ez az egész amit leírtál egy dologtól függ... Az pedig az hogy a lány mit szeretne e többet..Bárki bármit mond, akarhatsz te akármit sajnos mindkettőtöknek akarnia kell... Mit mondtam én is hasonló helyzetben vagyok.


Remélem segítettem, nem akartam senkit se megbántani, mindenkinek egyaránt igaza van az ő szempontjából.:)

2014. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Szerintem az én helyzetem nem pozitív irányba fog elmozdulni. Mivel a lány nagyon messze van.

És ebből még legjobb barátság sem igazán lesz tovább.

Próbálok túl lenni rajta. De nem nagyon megy...

Más lányhoz közeledni meg még eszembe sem azóta,mióta szeretem őt. :(

2014. júl. 1. 15:03
 9/10 anonim válasza:
Hát figyelj, én beleszerettem egy lányba még októberben.. elrontottam a kapcsolatunkat (nem annyira szerencsére) és azóta se beszélünk.. azóta vele álmodok hetente legalább 1szer és rengeteget gondolok rá. Nagyon nehéz lesz elfelejteni.
2014. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Mindenkinek!
2014. júl. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!