Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb baratsagbol szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baratsagbol szerelem?

Figyelt kérdés
van egy fiu.egy eve ismertem meg,ez affele elso latasra szerelem dolog volt szamomra...facebookon sokat beszelgettunk nagyon,meg most is tart ez a mindennapos beszelgetes... a fiu nem tudja hogy tetszik nekem,mondjuk szerintem gyanitja...ask.fm-en azt irkaljuk mindketten hogy legjobb baratok vagyunk..sajnos messze lakik tolem,de megis nagyon eros a kotodesunk.sokszor talalkoztunk mar,es mindig tortent valami..legutolso talinal nem engedte el a kezem,folyton olelgetett,es egyszer majdnem lesmarolt,csak en hirtelen megilyedtem es elhuztam a fejem es o is.. van egy tesoja,o is jott a sraccal,csak kozbe mashova is ment..es amikor oszefutottunk vele,megkerdezte hogy mi van koztunk,a fiu csak mosolygott.. kb egy honapja ram irt h lett egy baratnoje..nagyon kiakasztott a dolog,mert mar egy eve halal szerelmes vagyok bele.. valamelyik nap irt,hogy olyan jo h velem mindent meg tud beszelni ,es hogy olyan jo h en itt vagyok neki,mert a baratnojevel semmit sem tud megdumalni..ebbol nekem az jott le h nem jo kapcsolat... varok arra hogy hatha szakitanak es utana lesz esely arra h osszejojjunk..szerintetek mit erez irantam?mit csinaljak ebben a helyzetben?
2013. máj. 27. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy lány a barát-zónában. Ilyet se láttam még:O
2013. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hogy erted?
2013. máj. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!