Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért akartok folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért akartok folyton a barátotokkal beszélni?

Figyelt kérdés
Barátnőm kapcsolatunk eleje óta folyton beszélni(üzenetben) akar vele viberen meg facebookon, egész nap. Minden reggel úgy indul hogy küldünk egy jó reggelt üzenetet, aztán kicsit beszélgetünk, közben csinálom a dolgomat, de nagyon zavaró tud lenni ha éppen valamit csinálok és közben percenként a kezembe kell vennem a telefont. Ha meg megmondom neki hogy bocsi most mást csinálok, akkor sértődés van. Amúgy sem tudok ennyit írni, mert kifogyok a témából, aztán amikor meg beszélgetnénk telefonon vagy élőben, alig tudunk valami újabb dolgot mondani. Nagyon unalmas kezd ez így lenni, mert még csak azt sem hagyja hogy hiányozzon.

2014. jún. 18. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem kissé feltűnési viszketegség meg azt akarja, hogy rajta kívül már mással ne is foglalkozzál... Sose értettem mi a jó abban, hogy a hülye telefont nyomkodják egész nap, egyrészt baromi idegesítő, másrészt elég gyerekes ha valaki ilyeneken sértődik meg, mert nem írsz neki vissza...

Mindkettőtöknek kell egy saját privát szféra, mert különben nem szokott az ilyennek jó vége lenni.

2014. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is egész nap beszélünk. Nyilván közben csinálunk mást is, akkor van, hogy órákig nem írunk, de ettől nem fogunk megsértődni:D Ez gyerekes viselkedés... hány éves a barátnőd?
2014. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18. Nem mindig sértődik meg, hanem attól függ mit csinálok.
2014. jún. 18. 07:31
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak meg ne tudja, hogy ide van időd írni, de neki nincs. :)
2014. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én lány vagyok, de gyűlölöm ha a barátom ennyire rám akaszkodik...az elején még aranyos,utána már idegesítő utána már szakítási ok,legalábbis nálam. Szóval nem minden lány várja el ezt...Meg szerintem fent kell tartani a magánszférát,mert oké hogy együtt vagytok de azért még van saját életetek,saját feladataitok amiket meg kell csinálni,ezt el kell fogadni. Mondjuk azért lehet h ha szó szerint ezt írod mikor 5 oldalt írt és te nem reagáltál h bocsi de most mást csinálok, akkor lehet h érthető. De ha pl azt írnád hogy egy pillanat, megcsinálom ezt meg azt utána írok,lehet h ez jó megoldást lenne, de az alapproblémát nem oldaná meg.


21/L

2014. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire jó ez az irkálás amúgy? Sose értettem. Ha akar valamit mondani, felhív. Azéé nehogy már kövessem minden másodpercét, hogy épp kaksizik, főz, hajat mos, öltözik, szőrtelenít, stb. Ez tényleg csak feltűnési vizketegség vagy nagyon unatkozik.
2014. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj ez tényleg idegesítő. Plusz elveszik a varázs, hogy kicsit vágytok egymásra.

De örülök, hogy nem a viber/facebook korszakban voltam tizenéves...

2014. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem oldalakat ír. Hanem tök olyan mindennapi dolgokat amiket csinál. Olyan is van hogy semmit nem tud már ő sem írni, hanem megírja, mondjak valamit. Én sem tudok semmit és akkor közli velem, hogy unalmas vagyok. Persze nem gondolja komolyan, mert amikor együtt vagyunk, nincs ezzel probléma. Csak ilyenkor. Ja és volt már ebből kisebb veszekedés.
2014. jún. 18. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte egy az egyben mint ha az én barátnőm lenne. Ugyan ez. Nem egyszer volt már ebből vita, mert embertelen tud lenni, már nem is éreztem szabad embernek magam, nekem volt lelkiismeret furdalásom, ha nem ültem a face előtt... a "mondj valamit" kifejezés itt is jelen van, és a falra mászok tőle..

Párszor határozottan elmagyaráztam neki a dolgokat, és hogy fejezze ezt be, magán szféra, szabad emberek vagyunk stb. Szerencsére az utóbbi időben visszavett, de ehhez a kis léptékű változáshoz is viszonylag sok idő kellett..

2014. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is napi szinten beszélünk, na de azért nem ilyen szinten. Én nem akarok mindig vele beszélni, nem zaklatom, van kismillió dolgom, életem mellette :) Elmondom hogy zajlik pl. nálunk egy nap: párom dolgozik pl. most 2 re megy és este 11 kor ér haza. Most már biztos felvan, online is van, de én megszoktam várni, mig ő ir rám :) Ritkán én is ráirok, de jobb szeretem, ha Ő, mert biztos dolga van még, majd jelez, ha elérhető. Egy kid időt beszélgetünk, aztán én is megyek a dolgomra, főzök, bármi elfoglaltság, majd mielőtt elindul melóba még picit beszélgetünk, elköszönünk. Melóból nem nagyon tud irni, ezért este irok neki viberen, hogy jóéjt stb, még pár mondatot váltunk és kész. Ha irkálás közben van pár dolog, amit meg kell csinálni, ő is szól és én is, hogy na most megyek, esetleg majd később jövök. Ebből nem kéne sértődésnek lennie, mégsem ülhetünk egész nap a gép előtt vagy telefonnal a kezünkben! Van háztartás, vannak barátok, van család, nem lehet mindig csak egy emberre koncentrálni. Egyébként is, ha nincs téma, mia fenének erőltetni az egészet? A csend is fontos egy kapcsolatban, milyen jó érzés, amikor egy fáradt nap után csak ölelkezve fekszünk a sötét szobában és puszilgatjuk egymást :) Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy ez már kezd nagyon zavarni téged és kellene egy kis levegő számodra, mert igy kezdesz megfulladni a túlzásaitól. Kérd meg, hogy ha valami dolga van, akkor értse meg és ne várja el, hogy mindenhol a telefont nyomkodd. Aztán ha sikerül betartania, azért ne feledkezz meg arról, hogy kedveskedj neki néha, pl. irj neki, hogy hiányzik,várod már a személyes találkozót. Remélem beválik.
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!