Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félreléptem, de a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, de a pasim nem tud róla, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Hát az úgy volt, hogy egyik este összefutottam az exemmel, felhívtam a lakásomba egy nosztalgia dumálásra amiből nosztalgiaszex lett. A pasim reggel jött hozott nekem virágot, addig szerencsére nem volt ott az exem, de megtalálta a padlón a toppomat és a melltartómat meg meglátta az asztalon az üres piásüveget és a két poharat. Már alig bírom nyomonkövetni hogy miket hazudtam neki, félek hogy feltesz egy keresztkérdést és lebukok. Mit tegyek, mi ilyenkor a teendőm? 20 éves lány.

2014. jún. 29. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Teendő? Csöndben hallgass. Szerintem ne szólj neki.
2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezek elég egyértelmű jelek...

Ha kidob, hát kidob, kb. mindegy miket hazudozol.

2014. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ezt már buktad

Minek volt a virág?

2014. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
61%
Valld be neki, így a korrekt. Fordított esetben, ez hogy esne neked?
2014. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem helyes hazudni titkolózni egy kapcsolatban. Ez így nem működik, csak azt hiszed.
2014. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Általában hetente meg szokott lepni valamivel.
2014. jún. 29. 23:47
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

1. valld be

2. viseld a következményeket (hogy kidob a pitsába)

3. rot in hell!

2014. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű a helyzet, nyilván a pasid nem hülye, szóval tisztában van a helyzettel, max azt nem tudhatja, kivel feküdtél le. Nem értem, miért nem pakoltad el a bűnjeleket.


Vagy innentől nagyon odafigyelsz, miket hazudsz és bízol benne hogy nem buksz le, vagy a legközelebbi keresztkérdésnél elmondod neki kerek perec, számolva azzal, hogy ezzel véget is ér a kapcsolatotok. Vagy ha nem ér véget, mindenesetre ne lepődj meg, ha hasonlóan viselkedik majd adott esetben.

A bizalom mindenesetre ugrott, szerintem.

2014. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Előszöris a memóriádon javíts, emlékezz arra hogy mit mondtál. Hogy lehet úgy ajtót nyitni, hogy ott van 2 pohár meg üres üveg? Az eldobott ruhák meg nálam gyakran előfordulnak, ha fáradtan érek haza. én bevallanám a helyedben amúgy. (vagyis inkább nem tennék ilyet, de ez az opció már késő...)


# 3, h-h minek a virág? én heti 3-4x tuti kapok virágot a páromtól.

2014. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte.
2014. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!