Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kavarós közös ismerős. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarós közös ismerős. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy közös ismerősünk a barátommal, aki sokszor mondott már kétértelmű dolgokat. Meg direkt pletykált a pasimról, hogy jajj, ő már mennyi mindenkivel lefeküdt(pedig nem, mert nem is az a típus), meg amikor elkezdtünk járni, akkor is rögtön kavart, olyasmiket mondott, hogy ne komplikáljam itt túl a dolgokat, csak élvezzem, amíg lehet. Ez persze szöget ütött a fejembe, és nem tudtam hova tenni. Akkor a barátom nagyon megharagudott rá, de én nem akartam haragot, úgyhogy végül "kibékültek", vagyis az a pasi ragaszkodik csak hozzá. Múltkor már megmondtam neki, hogy állítsa le magát, de mentegetőzött, hogy ő nem, ő nem. Közben meg ő az, aki mindenféle lányokkal összejön. A barátom meg egyelőre jóban marad vele, mert sokat segít neki a tanulásban. Mi a frászt tegyek, hogy a pasimat ne keverje bele valamibe? Bár ha ő nem akarja, akkor úgyse lehet. Csak hogy hogy engedjem el a fülem mellett az ilyen jellegű beszólásokat, amiket mond?

2014. jún. 10. 12:41
 1/1 PearlDiver ***** válasza:

Nevess rajta, a szánalmas próbálkozásain. Semmit nem ér el, ha szimplán nem veszitek komolyan.

24F

2014. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!