Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan és milyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen körülmények között kérdezzem meg Tőle, hogy lenne-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
A körülményeknél gondolok arra, hogy séta után, este, előttük vagy egy randi közepénél, délután, fagyizónál vagy egyéb helyen, máskor és más közös program előtt/közben/után.

2014. jún. 30. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó, ha este búcsúzáskor megcsókolod :) Érteni fogja, nem biztos hogy ilyen hivatalosan is szükséges megkérdezni:D De ha mindenképpen meg szeretnéd, akkor csók után mondjuk :)
2014. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a probléma, hogy nincsen önbizalmam ilyen helyzetekben. Még azon is szoktam gondolkodni, hogy ha megérinteném az egyik találkozáskor, akkor azt hogyan tegyem úgy, hogy tutira ne szúrjak el semmit sem.
2014. jún. 30. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságod arra a rövid időre, és csókold meg, ha úgy látod, hogy a körülmények is kedvezőek. Aki nem próbálkozik az nem is kap semmit! ;)
2014. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :) De még az is nehezíti a körülményeket, hogy eddig még nem voltam szerelmes (ebből adódóan barátnőm sem volt), úgy érzem, hogy jó irányba megyek. Ja és kevés ideje van (én simán lemondok bármilyen programomat, ha Ő ráér, csak hát el van foglalva :/ )
2014. jún. 30. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj, nekem mindkét párkapcsolatom a "leszel a barátnőm" kínos beszélgetés nélkül kezdődött.

Első alkalommal poénból megkérdeztem a srácot, az osztályból melyik lánnyal járna erre azt felelte "itt van mellettem" (osztálytársak voltunk, tudom házinyúlra nem lövünk) szóval ha van egy ilyen alkalmad ahol váratlanul bebökheted, ragadd meg, jó emlék lesz.

Második alkalommal feljött hozzánk filmezni a srác, bejött kisöcsém és elkezdett párnacsatázni, majd mikor kiment folytattuk, és a végén valahogy úgy kötöttünk ki hogy rajta feküdtem és megpusziltam, mire rámmosolygott és megcsókolt.

Szóval a lényeg hogyha van egy alkalmad akár nem kérdezni de más módon tudatni vele, próbáld meg.

17/L

2014. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, megteszek minden tőlem tehetőt! :) Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 30. 13:06
 7/8 anonim válasza:
100%

Ha mar elment veled randira tuti nem azert mert csak baratod akar lenni ;) ha elvezi is a randit biztos lehetsz benne :)

Csok elott vedd el a kezet, cirogasd, vagy csak tartogasd...menni fog! Ha tenyelg a pasia szeretnel lenni megteszed. :)

2014. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a minimum, hogy megteszek Érte bármit! :)
2014. júl. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!