Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy a mai körülmén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a mai körülmények között túl sok esélyem nincs egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Srác létemre alacsony vagyok (165-170 cm között), van rajtam felesleg is rendesen (ezen most próbálok változtatni, a hangom pedig kínosan vékony, telefonban rendszeresen női hangnak hallják...

De ugye erről és a magasságomról nem tehetek, nem tudok ellene mit tenni.


2014. ápr. 25. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a fontos,hogy legyen önbizalmad.Akkor van rá esélyed.Ha leadsz pár kilót,és esetleg elkezdesz edzeni,az sokat dobhat az önbizalmadon.
2014. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezen csak te magad tudsz segíteni, a hang nem lényeg annyira sztem, fogyni pedig csak elhatározás kérdése, nem eszel szénhidrátokat, péktermékek ,kenyér ,tészta stb.../fogyokura tippek vannak a neten dögivel/ ha éhes van igyál vizet emibe egy kevés citromot facsarsz és mozogj, menj el futni , fekvőtámasz stb, magasságod sztem tök normális én sem vagyok 175nél magasabb és rengeteg az alacsony csaj, szval ha akarsz változni, változtatni akkor tedd meg, ha neked jó így akkor maradj így :)
2014. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi felesleg van rajtad?
2014. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok.

10-15 kg, ami pár hónap alatt jött fel.

Voltam is egy sor kivizsgáláson, de nem mondtak semmit.

Vissza kellett volna mennem 2-3 hónappal később, de nem volt kedvem megint elcseszni annyi időt, hisz elsőre sem mondtak semmi konkrétat...

2014. ápr. 25. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

menj vissza, hátha mondanak valamit.

rosszul érzed, biztos van esélyed.

2014. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom fehér heteroszexuális férfi vagy.

Nem akarom elodázni az önértékelési problémáidat, azokon vagy túllépsz, vagy segítséget keresel, de az emberiség igen nagy részének, - gondolok itt a színes bőrűekre, az LGBTQAI+ emberekre - jóval komolyabb problémáik vannak, és napi szinten harcolniuk kell azért, hogy egyáltalán elismerjék a létezésüket és jogaikat.

Neked csak nincs barátnőd.

2014. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!