Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy srác 18-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy srác 18-19 évesen hónapok óta depressziós egy lány miatt, és azt mondja soha nem fog senkit ennyire szeretni, meg nem kell más neki, az mennyire reális?

Figyelt kérdés

A lánnyal a kapcsolatot a srác rontotta el (nem tudom mit csinált),és kb. fél éve semmi életkedve sincs. A csaj (aki 15/16 éves,nem tudom pontosan) azóta is boldog a mostani párjával(exe).

Egyik ismerősöm van így,és érdekelne hogy amikor az egész élet előtte van,lehet hogy komolyan nem fog senkit úgy szeretni mint ezt a csajt?

19/l



2014. jún. 30. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Majd kiheveri. Mindenki így érzi magát egy nagy csalódás után, és mindenki így gondolja, hogy ő volt a nagy szerelmes, és blablabala. Aztán túlteszi magát rajta, és jön egy olyan lány, aki übereli az előzőt.
2014. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként normális, akkor tényleg kiheveri majd. Ha meg hülye, akkor úgyis hülye marad.
2014. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen csalódtam a szerelemben, ugyanezt éreztem 7 évig, 2 hónapja lett elegem a magányból...talán ez a könyv neki is segítene, mert nekem ez nyitotta fel a szemem és rájöttem, hogy ez lehet a boldogságom kulcsa: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Ne ítélj a borítóról...szerintem a benne rejlő tudást mindenkinek ismernie kéne


21F

2014. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl kell lépnie a dolgon, de szerintem fél év még nem a világ vége. Addig is azért vannak a barátai, hogy ne hagyják elsüllyedni.


Amúgy viszont pontosan azért érzem picit veszélyesebbnek ezt a helyzetet, mert ő rontotta el. A saját bűntudatát lehet, nehezebben küzdi le, mintha a csaj hibázott volna. Most benne az az érzés zajlik le, hogy a nő tökéletes volt, csak ő nem volt méltó rá, ezért miért is próbálkozna, ha az adódó alkalmat is elrontotta.

2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neki ő volt az első komolyabb csaja, főleg ha a csajnál is első volt, akkor azt tényleg nehezebb feledni, mint a későbbieket. Főleg, hogy később egyre inkább kompromisszumosabb választásra kényszerülünk (pl. 20 éves csajnak már jellemzően van múltja).
2014. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát,2. barátnője volt,még csak nem is az első...
2014. jún. 30. 14:22
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Ez szerintem normális, mert velem fél éve szakított a barátnőm, és még mindig szeretem, hiányzik stb... És én se tudtam, még tovább lépni. :)

15/f

Egy évig voltunk együtt

2014. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" kompromisszumosabb választásra kényszerülünk (pl. 20 éves csajnak már jellemzően van múltja)."


Miért egy 20 éves fiúnak nincs? És miért lenne ez kompromisszum? Akinek semmi múltja nincs, annak nem tud kifejlődni rendesen a személyisége, és fogalma sincs mit akar az élettől és az ellenkező nemtől.

2014. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!