Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok, ez reális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, ez reális dolog?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék itt kérkedni semmivel, ha végig olvasod akkor rá is jössz. Állítólag nem vagyok nagyon csúnya gyerek. Mondjuk azt, hogy jóképű, nem sokszor mondják, de a csúnya kategória még messze van :) Van stabil állásom, elég sok pénzem, márkás kocsim, házam, vannak barátaim. Igazából anyagi gondjaim nem nagyon vannak. De barátnőm nincs. Azt mondják, hogy sok nő a pénz miatt megy egy férfihez és ezek után sok veszekedés lehet vagy a lány megcsalja, stb.. én ettől tartok.


Valóban van olyan, aki a pénz miatt lesz valakivel együtt? Én arra gondoltam, hogy kicsit szolidabban öltözöm (egyébként sem szokásom túlságosan kiöltözni, általában szabadidő ruhában vagyok ha tehetem, de a munkahelyemen sokszor öltönyben vagyok), szóval farmer meg ilyen kínai dzseki, stb..

Ha elhívnék egy lányt moziba, akkor taxival menné(n)k étterembe valami közelibe gyalog és eleinte tuti nem nagyon hívnám fel magamhoz. Ha igen, akkor meg azt mondanám, hogy édesapám háza. Így van esély szerinetek normális kapcsolatra? Olyanra, aki magam miatt szeret és nem a pénzem miatt?


2014. ápr. 30. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan szereztél sok pénzt?
2014. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség sztem, de majd a nők jól megmondják.

Egyszerűen sosem tehetsz jobbat, minthogy magadat adod. Hozzád tartozik a kocsid, házad, szóval ha ezeket kifejezetten rejtegeted, azzal is csalsz.

Én azt mondom, hogy azért vannak a javaink, hogy használjuk őket, szóval sztem használd.


Az meg, hogy a pénzedért fognak-e szeretni, nos komolyan esélyes, de fogd fel úgy, hogy ha pénzed sem lenne, még kevésbé szeretnének a nők.

Ez egy ilyen háború...

2014. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van :D! 5-öst adok, jól gondolkodsz kedves kérdező;)
2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A munkámból :)
2014. ápr. 30. 22:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát én biztos megsértődnék, hogy azt feltételezed, hogy a pénz miatt kellesz. És hidd el, rájönnék a "titokra"...
2014. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamuzni szerintem is felesleges. No meg egy értelmesebb lány nagy eséllyel sértve érezné magát, hogy hülyére vetted.

Én azt javaslom, hogy ismerkedj, beszélgess, ne vágj fel a pénzeddel, de ne is rejtegesd. Ismerd meg a lányt, és rá fogsz jönni, mit is szeret benned. Ha téged szeret, azt látni fogod a szemében, érezni az érintésében, hallani a szavaiban. Meg persze ne vegyél meg mindent neki, amiért sír a szája. Már alapból az rossz, ha sír a szája bármi után, és semmi önállósága nincs...

2014. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én inkább miután megtudtam, félnék a kapcsolattól, mivel tudnám, hogy gazdag, vannak ismeretségei, így könnyen megcsalhat, mivel van önbizalma, én pedig nagyon tudok szeretni és kicsi az önbizalmam :D
2014. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az írásodból leszűrve annyira valószínűtlen amit írsz. Ha nem vagy borzasztóan csúnya, van pénzed, autód, akkor kéne, hogy legyen barátnőd is. Ha mégsincs, akkor vagy tényleg nagyon csúnya lehetsz(-nem sértésneként mondom, ez opció-ezt senki se fogja a szemedbe mondani az ismerőseid közül) vagy 2: a kínai dzseki nem jön már be senkinek sem, 3: a modoroddal lehet gond. Én régen mikor még randizgattam, akkor az első randin sokszor leszűrtem, hogy egy srác hazudik, utána nem is volt 2. randink. Tehát nem ajánlom, hogy hazudj, ha valamiről nem akarsz beszélni, akkor kerüld a témát. Lakásra nem muszáj sokáig felvinned senkit, így az első jópár randi lehet semleges helyen. Válassz olyan programot, ahova nem kell autóznotok vagy találkozzatok ott. Randik alkalmával nem kell,hogy az egész fizud nálad legyen, ha mégis sok van nálad, akkor csak épp eleget tarts a tárcád látható helyén. Így nem gondolja a lány, hogy nagyon el vagy eresztve, tehát ettől nem kell majd félned. Add önmagad, de ha lehet ne a kínai dzsekidben, mert a komolyabb nők szerintem inkább egy ingben vagy egy divatos felsőben látnának szívesen.Remélem segítettem.
2014. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnos én ismerek olyan lányt, akinek 'véletlenül' mindig gazdag pasija volt...

Ha jó emberismerővagy, akkor rögtön le fog esni, hogy valóban tetszel-e a lánynak, vagy csak érdekből van veled, szóval szerintem nem kell titkolnod a vagyonod. :)

2014. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket. Igazából a munkára is elmegy elég sok idő, szeretek is foglalkozni vele és utána a barátaim az elsők. De már ők is mondogatják, hogy kéne valami normális csaj... hát igen. Csak senkire nincs ráírva, hogy ki a "normális". Megfogadom a tanácsokat :)
2014. ápr. 30. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!