Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megértenétek a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megértenétek a dolgot? Többi lent

Figyelt kérdés
Lassan fél éve leszünk együtt a barátommal.Nemrégiben kiderült,hogy van egy komoly betegségem,de egy hónap alatt kikezelhető(nem is ragozom tovább). ELmondtam a barátomnak úgy éreztem joga van róla tudni.Eleggé furcsán érintette a dolog és időt kért a kapcsolatunkban. Ha igazán szeretne akkor most mellettem állna végig,nem? Azóta teljesen össze vagyok törve és félek. Nektek /legfőképpen fiúk/ mi a véleményetek erről? valakinek hasonló tapasztalat? már nagyon bánom hogy elmondtam neki..L/17 F/19

2014. júl. 1. 11:51
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ugyan úgy melletted kellene,hogy legyen,mivel írtad,hogy 1 hónapos kezeléssel gyógyítható,szóval még csak nem is halálos beteg vagy vagy hasonló,én kérdés nélkül melletted lennék a helyében, nem értem minek kell neki idő...F/16
2014. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Össze van zavarodva.Nem írod le a betegséget,szóval nem tudom mennyire nehéz neki is.Van pár véglet:

-szeret,de fél,és mint minden ember,az első azért önmaga

-nem szeret

-nem szeret,de melletted marad,mert jó ember.

-időt kér átgondolni,hiszen még fiatal,és te is.

De tény,hogy az érzései mások mint ahogy azt hihettétek

2014. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# tényleg nem halálos egy csúnya vírust szedtem össze..

amikor elmondtam neki még sohasem láttam olyannak..sírni akart és dühöngeni..csak azt nem értem miért kavarta fel ennyire. semmi sem lesz olyan mint rég..

köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 1. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen betegseg? nem mindegy.
2014. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen vírus?

Én 4 év után lettem beteg a párom mellett...ő a legfőbb támogatom ebben. nem értem miért bizonytalanodott el, hacsak nem vmi nemi úton terjedő vírusod van.

2014. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert mondjuk kiderult, hogy a csajanak valami csunya nemi betegsege van. Akkor en is elbizonytalanodnek.


Amugy igy idosebb fejjel mokasak ezek a kijelentesek hogy "fel eve vagyunk egyutt". Jaj gyerekek, fel ev az semmi, nem is ismeritek egymast kicsit sem.

2014. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fél év után így reagál erre??? mert ha mondjuk valami hosszabb lefolyású lenne a kezelés (mondjuk félév/év) akkor talán meg lehetne érteni...de így...szerintem nagyon hülyén reagálta le...támogatnia kéne és melletted lennie mivel ez neked sem könnyű, és értékelni az őszinteséged...nem időt kérni, de ez az ő döntése egészségére ha ilyen...

21F

2014. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!