Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tisztázzam vele a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzam vele a dolgot? Talán végig hazudott?

Figyelt kérdés

Bár a párkapcsolatok témakörben tettem fel a kérdést, igazából sosem volt köztünk semmi. Én már gimi óta szerelmes vagyok belé, ő viszont nem. Most lehetőségem adódott arra, hogy 1 évig egy albérletbe lakhassak vele (persze nem egyedül). A lényeg, hogy sok dolog történt, még kiköltözés előtt volt egy kisebb vitánk is, amit aztán sikerült rendeznünk. Én viszont azóta is csak rá tudok gondolni. Most már persze tudom, hogy nem jöhet össze a dolog, reggel viszont volt egy rémes álmom, ahol kérdőre vontam őt több dologban is, és nagyon nem tetszettek a válaszok, kiderült, hogy egy számító.... Persze tudom, hogy ez csak egy álom, és valószínűleg a saját paranoiám beszélt, de akkor is, már sokszor agyaltam ezen, és úgy érzem tudnom kell az igazat. Ő most Budán él, én meg vidéken, de arra gondoltam, hogy megbeszélnék vele egy találkát, ahol rákérdeznék a dolgokra. Most már minek hazudna?

Szerintetek jó ötlet? Vagy gyanúsítgatásnak tűnne? Hisz én is kijöhetek belőle rosszul, mi van ha csak én gondolok olyanokat, amik közben nincsenek is?


Aki kíváncsi a részletekre, az jelezze, és leírom neki privátban. Nem szeretek nyafogni, se panaszkodni másnak, ezért nem szoktam másokat terhelni a lelkizésemmel, de talán egy-két objektív vélemény jól jönne.



2014. jún. 9. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem leirhatod ha gondolod.

A nemedet és a korotokat sem lenne rossz tudni.

2014. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én 21/F

ő 20/N

:)

2014. jún. 9. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lett volna rossz, ha leírod a közösbe is a részleteket.Azalatt az egy év alatt ki kellett volna derülni a számára, hogy beleszerettél. De egy álom alapján meggyanúsítani, ez nekem furcsa.
2014. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rodrigoo ***** válasza:

Ha jól értem az idő alatt, míg együtt laktatok volt valami a viselkedésében, ami reményt keltett benned - abban hogy ö is szeret. Cserében te szívességeket tettél neki. Most meg arra gyanakszol, hogy kihasználtak csak és mindaz amit tett, csak azért volt, hogy valamilyen előnyökhöz hozzájusson. A kérdésed az, hogy tényleg érzet valamit irántad vagy csak érdekből tette, amit tett?

A baj itt a bizonytalanság, egyrészt reméled, hogy érez valamit irántad, másrészt arra gyanakszol, hogy nem érezz semmit irántad, csak kihasznált. Hogy mi az igazság ebben? ... Annyira fontos? Talán fontosabb lenne azt tisztáznod, hogy járna-e veled, vagy továbbra is megelégszel a reménnyel?

2014. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!