Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom megtalált egy levelezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megtalált egy levelezést, amiben szerepelt, hogy félrelépnék valaki mással. Iszonyatosan megbántam a dolgot, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Kidobott. Folytatása azért nem volt a dolognak, mert közben jöttem rá, hogy csakis arra a személyre van szükségem, aki éppen otthon vár.Konkrét félrelépés vagy megcsalás csak egyetlen csók formájában történt meg.soha senki iránt nem éreztem úgy, mint a párom iránt, bármit feláldoznék érte, egy hete történt, azóta nem láttam. de tudom máshonnan, hogyha csak bármi hasonló dolog kerül szóba, akkor is zokogó sírásba tör ki... mit tegyek ?

2014. jún. 9. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
keresd ezerrel
2014. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
ezt sose ertettem, hogy ha "soha senki iránt nem éreztem úgy, mint a párom iránt, bármit feláldoznék érte", akkor megis, hogy voltal kepes massal csokolozni. Ilyen helyzetekben ezt miert felejtik el az emberek?
2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Érzékeny, mint én, és rohadt s*ar neki visszagondloni arra, amit tettél. Visoznt szeret, és ez msot neki egy patthelyzet. DE tartom magam ahhoz, ha szeret, megbocsájt, és te meg nézzél magadba, és bánd meg a dolgot, és többet egy fél évig pasira se nézzél, és kényeztesd el a párod ( amíg még meg van) és kérj tőle bocsánatot.
2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Megérdemelted. Előbb kéne gondolkodni és megbecsülni amink van, nem utólag. egy mondás: meg kell tanulnunk vágyakozni az után, amink van. Müller Pétertől származik asszem.
2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt elszurtad. Majd máskor nem teszed. Èn annak a híve vagyok,hogy nincsenek esèlyek. Ami volt elmult már
2014. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha az én párom lennél nem fogadnálak vissza vagy ha vissza is fogadnálak bízni már nem tudnék többé benned SŐT!!! bosszúból megcsalnálak h érezd milyen...
2014. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem bántad meg! akkor kellett volna bánnod amikor belementél.
2014. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettes, és az utolsó jól mondja. Én sem bíznék meg benned soha.
2014. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat lement. Ha nagy nehezen visszafogad, se lesz semmi olyan mint volt. Nem fog benned megbízni többet. Amit teljesen érthető. Akkor kellett volna gondolnod erre amikor ezt tetted, már késő.
2014. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!