Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de valami nem stimmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal tavaly nyáron ismerkedtünk meg.. szerelem volt első látásra.. Ráadásul pont Balatonon dolgozott és ott volt az első randink! Még várnom kellett rá 1 hónapot mire hazajön, minden nap beszélgettünk már amennyire a munkája engedte. Extázisban voltam minden nap.. mindig vártam mikor ír. Hazajött találkozgattunk és teljesen egymásra voltunk hangolódva végig..nagyon megszerettem és életemben először éreztem azt, hogy szerelmes vagyok. Ma már 11 hónapja együtt vagyunk de a 8. hónapnál minden megváltozott.. Én régebben sosem kerestem a kapcsolatot inkább az egy éjszakás kalandok híve voltam.. de amiután ő jött megváltozott minden..figyeltem a tanulásra, egyszerűen észhez tértem! Én imádom a bulikat.. minden hétvégén feljártam.. ez persze a kapcsolatunk alatt is így volt.. mindig mondtam, hgy jöjjön velem de mindig fáradt volt és végig nyavalyogta a bulikat.. Tipikus rossz lány és jó fiús a kapcsolatunk.. aztán volt egy buli amin megcsaltam.. szégyellem is magam miatta, de bevallottam neki.. én sem értem mai napig, hogy hogy tehettem.. egyszerűen csak megaartam neki mutatni hogy másnak is kellek.. mert amikor ez történt rengeteget veszekedtünk és semmi nem volt neki jó. A szex nagyon jó mindkettőnknek! Nem is értem mai napig miért csináltam ezt.. Megbocsájtott nekem és eldöntöttük hogy új életet kezdünk.. mind a ketten imádjuk a másikat.. Nagyon nehéz volt ezt elfogadnia.. Ilyenkor jönnek az ítélkezések, hogy ha valaki szeretsz akkor nem csalod meg.. de aki volt már szerelmes és előtte hasonló multja volt mint nekem talán az megérti. borzasztóan szégyeltem magam 2 hétig a szemébe sem tudtam nézni.. de aztán minden alakult tovább..nem mentem el egyszer sem bulizni, főztem neki, ugyanis ő szakács és mindig szerette ha együtt főzünk..Azóta eltelt 3 hónap és teljesen megváltozott..Soha nem bulizott előtte utálta a bulikat.. mindig velem akart lenni..most meg hirtelen 3 hete az megy hogy ő hajnal 6ig bulizik meg isznak ahol csajok is vannak.. azt mondja hogy ő engem sosem csalna meg meg hogy szeret.. És ami nagyon lényeges hogy túlzottan féltékeny vagyok.. minden egyes csajra.. van egy munkatársa is aki 27 éves.. a barátom 21.. és folyamatosan elmond a barátom ennek a csajak mindent a mi kettőnk életéről.. kb 1 hete a csaj irt nekem egy levelet amiben kioszt engem.. holott semmi köze nincs az egészhez.. persze a haverjai is utálnak engem mert ezt tettem.. egyértelmű hogy az én barátnői is forditott esetben utálnák.. de ha én mondjuk eldöntöm h adok kettőnknek mégegy esélyt akkor támogatják a döntésem és elfogadják.. szóval sokat bulizik mostanában és 6 ra ér haza.. tegnap találkoztunk és nagyon furcsán viselkedett velem.. nem akart szexelni (már 2 hete) gy hogy elötte kb egy nap vagy 3x szexeltünk... tegnap felállt neki de nem volt olyan nagy mint szokott.. nyilván ha nem szexel valaki 2 hétig nagyobb és jobban megnő.. de olyan volt mintha tegnap szexet volna utoljára.. nagyon gyanús az egész..annyira máshogy is viselkedett.. minden jel arra utal hogy megcsalt.. közben lelkileg teljesen kikészültem már hogy folyamatosan veszekszünk... nagyon nagyon szeretem de nem tudom hogy tudnám helyrehozni a kapcsolatunkat, ha egyáltalán helyre lehet.. rengeteget sírok, és félek hogy ez az én káromra fog menni, mivel ő meg rohadt jól érzi magát mostanában...



Kérlek benneteket, hogy aki tapasztalt már ilyen helyzetekben, vagy aki tud esetleg féltékenység ellen valamit, vagy tudja, hogy ezekből mire következtessek azok írjanak.. Kére szépen segítsen mindenki aki tud! nagyon köszönöm!

17/ lány



2014. júl. 1. 15:51
 1/7 xDeviantx ***** válasza:
100%

a bizalom nagyon törékeny dolog. és ha egyszer összetöröd, akkor semmi sem lesz már olyan mint régen. csalódott benned, emiatt viselkedik így. valószínű már nem tisztel úgy ahogy rég.


én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy beszéld meg vele ezt a dolgot, mond el neki a kételyeidet és az érzéseidet, és találjatok ki valamit közösen. de ha nem sikerül továbblépnetek ezen, akkor valószínű hosszú távon ennek a kapcsolatnak annyi.

2014. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát az a helyzet, hogy számomra teljesen érthetetlen, hogy mit csináltál és miért... Miért kellett megcsalni? Az milyen indok, hogy "előtte ilyen voltam, nehéz megszokni"? Most vagy 17, előtte az egyéjszakásokat kedvelted? Hány évesen? 14? Azért ez elég kemény szerintem. Sok fiú megundorodik a barátnőjétől miután az megcsalta. Hiába csinálsz bármit, nem szeret ugyanúgy, mint előtte, ez teljesen nyilvánvaló. Mialatt te azt hazudtad (hazudtad?) neki, hogy szereted, megcsaltad. Márpedig hiába sablon, aki szeret valakit, az nem csalja meg... Igazságtalanul vagy rá kiakadva. Mert ugyanazt csinálja, mint amit te tettél.. Kérdezd meg tőle. És ha elmondja, jobb lesz, ha hagyjátok egymást.
2014. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok: Még annyit, hogy én is szeretek néha inni a barátaimmal, akik főképp fiúk. De nem is gondolok rá, hogy meg kellene csalnom a barátomat, annyi szeretetet senki nem tud nekem adni, mint ő, és azért, hogy egy f...sz járjon bennem ki-be... nem éri meg a bizalmat eljátszani. Nem éri meg a szerelmét eljátszani.
2014. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Nem mondom hogy biztos hogy megcsal a baratod de ekeg nagy ra a gyanu ! Eloszor is azert mert egyedul van sok lany kozott az ilyenkor lehet akarmilyen csunya az alkoholtol se kep se hang de ha te ott lennel vele....szoval a lenyeg hogy menjetek el eggyutt ha megakarod tartani magadnak(bar szerintem a baratod megbocsjtott csak nem felejtett . Lehet hogy szerett de igy akarja tudatni veled hogy o mit erzett akkor ulj le vele beszelni. Ha ez nem sikerul sz.tem szakitsatok mert igy egyik fel sem boldog ez igy mar nem is kapcsolat..de te tudod en igy gondolom.
2014. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez az ő döntése volt, hogy kezdjük újra és megbocsájtotta nekem.. nyilván nem felejt.. de megbeszéltük, hogy lezárjuk ezt a dolgot, és mindent a legelejétől kezdünk, tiszta lappal! Egyszerűen minden az ő kedve szerint csinálok, nem megyek se bulizni semmi..Egyszerűen hirtelen teljesen bekattant.. szerintem a haverjai viszik bele a hülyeségekbe.. Tehát a megcsalás részt lezártuk erre most minden teljesen más..


A második kommentelőnek, meg annyit mondanék, hogy köszönöm a válaszodat de valósznűleg nem éltél át még ilyen helyzetet.. Persze nyilván neked annyi jön le abból amit írtam,hogy megcsaltam, de itt már rég nem erről van szó.

2014. júl. 1. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Falu cédája, menj haza és hagyd azt a szegény fiút, nem érdemled meg!!!!
2014. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok azzal, hogy hibáztam, viszont ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi !
2014. júl. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!