Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy elkéne engedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elkéne engedni az exbarátnőmet, és akkor nekem is jobb lenne, de nem nagyon megy. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy ne gondoljak rá, nekem is könnyebb lenne, ne idegesítsem fel magamat, ha rágondolok, ne jusson ő az eszembe. Elkéne őt engedni gondolatban.


Nem mindig megy, előtörnek emlékek, valahol még érdekel, de tudom, hogy nem lenne helyes, csak magamnak nehezítem meg a dolgokat.

Nyár kivételével naponta fogjuk egymást látni. Kénytelenek leszünk olykor szót váltani, de ha nem is, látni fogom őt.

Azt pedig nem akarom, hogy előtörjenek az érzések, így is nehéz volt, mikor szinte mindig rá gondoltam.


Hogy engedjem el az exbarátnőmet, hogy jobb legyen nekem?

Nem kéne vele sohase beszélni gondolom, de hogy ne jusson ő az eszembe. Légyszíves segítsetek!



2014. júl. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress mást, aki jobb.
2014. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
néz jobban magad körül és talán találsz egy lányt akivel ugyan azokat szeretitek pl:sorozat,játék vagy bármi hobbi és hasonlítotok aki érdekel lehet eddig észre se vetted vele le fogod felejteni ne félj
2014. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cukimuffin válasza:

hmm ezen már átmentem én is ha szeretünk valakit kissé a kapcsolatot gyászolni kell. gondolj arra a dologra ami pl. régen vidámságot hozott, egy film, buli a haverokkal vagy akármi és tedd ezt egy feles lehúzásával (nem kell berúgni)

aztán gondolj vissza a szép emlékekre és így lassacskán felfogod tudni dolgozni és letudod zárni. ne siettesd azt amit csak az idő hozhat helyre.

2014. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom!!!! Bar o kost letiltott facebookon, meg mindenhonnan kitorolt...:'cccc
2014. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már biztos van más úgy hogy nem is szeretted te annyira :)
2014. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!