Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyszeri botlásról jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszeri botlásról jobb hallgatni?

Figyelt kérdés

Mondjuk adott egy nagyon jó a kapcsolat, de a szex az nagyon nem élvezetes, szenvedni kell, hogy jó legyen a másiknak, de az se jön mindig össze, kevésszer bújnak össze... Ezért adott például egy céges buli vagy egy csajos-pasis este, legurul pár pia és persze a gátlás is egy kicsit felszabadul, amit józanon elhárítana az ember és mégis jön egy ismeretlen (ismerős) fiú vagy egy lány és megtörténik a dolog. A megcsaló nagyon megbánja és eszébe nem jutna többet ilyet csinálni (még részegen se), de nem akarja, hogy vége legyen a kapcsolatnak, mert rájött mekkora őrültséget csinált, szereti a párját és innentől kezdve azon lesz, hogy boldogok legyenek a nem jó szex ellenére is.

Általánosságban kérdezem, rengeteg ismerősöm megtette ezt és érdekelne a ti véleményetek, tapasztalatotok is.


2014. jún. 23. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha megbánta jobb hallgatni róla.
2014. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DanteSparda ***** válasza:
az ilyesmi nem botlás az ilyesmi hiba és ha el halgatod titkolózol az megint csak egy hiba a titkot tesznek tönkre mindent
2014. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, a végén nem bírtam a nyomást és elmondtam
2014. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megbántad és tényleg szeret téged, mondd el, meg fog bocsájtani. Így tiszta!
2014. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"a szex az nagyon nem élvezetes, szenvedni kell, hogy jó legyen a másiknak, de az se jön mindig össze, kevésszer bújnak össze..."


"egy nagyon jó a kapcsolat"


Csak én nem tudom összefésülni ezt a kettőt?


Ha a szexuális problámáitokat nem tudjátok közösen, vagy egy szexuálpszichológus segítségével megoldanani, akkor nem tisztességesebb dolog és jobb megoldás a szakítás?


Megoldás az alkalmi botlás arra, hogy igényed lenne több összebújásra a pároddal?


Menne ez így hosszabb távon?

2014. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ne tedd meg, ha megteszed akkor nem is szereted a párod. ha igazán szereted akkor hulla részegen sem jut eszedbe félrelépni.
2014. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem magam miatt kérdezem, én 1x se csaltam meg a párom, minden rendben köztünk. Írtam, hogy általánosságban kérdezem, hogy ti mit tapasztaltatok, volt-e ilyen...

De mondjuk ha a megcsalt fél nem tűri még az egyszeri botlást se, ha tényleg nem jelentett semmit, akkor mi van?

Én nem tudnék így élni. Kockázat kerülő vagyok.

2014. jún. 23. 13:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Jobb hallgatni ... amit nem tud a másik, az nem fáj.


Egy példa: pár férfitagja, válás után (a válás más problémák miatt történt) egy beszélgetés során - minden mindegy alapon - elmesélte, hogy 10 évvel régebben egyszer volt egy hasonló botlása a házasság egy akkori mélypontján. Pár év múlva az elvált házaspár újra összekeveredett, próbálták a kapcsolatot rendezni, viszont állandó téma volt ez a botlás, olyan szinten, hogy a (volt) feleség megengedte magának, hogy a család újraegyesítése közben félrelépjen, arra hivatkozva, hogy - ekkor már 15 évvel régebben és néhány külön eltöltött év után - a férfinak nem lehet egy szava sem, mert így egál a dolog ...


Soha nem szabad ilyesmit elmondani, el kell temetni, mert a jövőben olyankor üt vissza, amire az ember gondolni nem képes ...

2014. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem rólad szól. Aha! Csak úgy jutott eszedbe. Aha! Minket nem kell meggyőzni, nem a barátod vagyunk!

;)

Azt, hogy "SOHA", ne mond soha!

2014. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
1x se írtam, hogy "soha". Hasonló cipőben jártam régen, én voltam a megcsalt fél, és szakítás után derült ki, amit az ex barátja kotyogott ki. Azóta szerencsére ilyen nem fordult elő, még általam se.
2014. jún. 23. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!